Zucchero

10.09.2017, Vanemuise Kontserdimaja

ITAALIA SUPERSTAAR ZUCCHERO ESINEB SEPTEMBRIS VANEMUISE KONTSERDIMAJAS

Pühapäeval, 10. septembril esineb Tartus, Vanemuise Kontserdimajas, Itaalia laulja ja muusik ZUCCHERO. Itaalia edukaima artisti tiitliga pärjatud Zucchero saabub seekord Eestisse maailmaturnee «Black Cat World Tour 2017» raames.

KONTSERT ON VÄLJA MÜÜDUD!

AJAKAVA:
18:00 uksed
19:30 kontserdi algus
22:00 ürituse orienteeruv lõpp

«Iga riik kingib igale põlvkonnale ühe laulja, kes seda riiki esindab. Näiteks esindab Bruce Springsteen sel moel Ameerikat ja Bono Irimaad. Zucchero on aga kõigile kogu maailmas tuntud kui Itaalia hääl», ütles Zucchero kohta Sting.

Erinevalt paljudest tänastest popkuulsustest ei võlgne Zucchero (sündinud Adelmo Fornaciari) oma edu eest muusikatöösturitele palju. Itaalia ühe kuulsaima muusiku karjäär põhineb alates 1980. aastate algusest ennekõike tema enda loodud lauludel, kus on rokki, bluusi, souli, r&b’d ning klassika- ja poppmuusika elemente. Zucchero kauamängivaid on müüdud maailmas üle kuuekümne miljoni eksemplari. Tema uusim album nimega «Black Cat» nägi ilmavalgust eelmise aasta kevadel. Uuel plaadil leiab Elvis Costello ning Bono (U2) poolt kirjutatud laulusõnu (üks lugudest on pühendatud traagilistele sündmustele Bataclani teatris Pariisis), albumil kuuleb ka Mark Knopflerit kitarri mängimas.

Uue maailmaturneega «Black Cat World Tour» on Zucchero jõudnud eelmisel aastal anda Euroopas üle viiekümne esinemise, sel aastal siirdub ta kontsertidega Põhja- ja Lõuna-Ameerikasse, Austraaliasse, Uus-Meremaale, Jaapanisse ning uuesti Euroopasse, esinedes ka Eestis, seekord esmakordselt kontserdiga väljaspool Tallinna – 10. septembril astub Itaalia superstaar üles Tartus. Show raames kõlavad Vanemuise Kontserdimaja lavalt nii lood Zucchero uuelt albumilt kui ka muusiku suurimad hitid läbi aegade, sealhulgas «Senza una donna», «Miserere», «Il volo», «Baila (Sexy Thing)», «Diavolo in me», «Diamante» ja palju teised.

Hind: 29 - 69 EUR

Pressilõigud / uudised