Toto

12.02.2018, Nordea Kontserdimaja

12. veebruaril esineb Tallinnas, Nordea Kontserdimajas poproki suurnimi TOTO. Eestisse jõuab Ameerika ansambel uue suurejoonelise maailmaturnee raames, mis kannab nime “40 Trips Around The Sun Tour” ning on pühendatud bändi 40. juubelile.

KONTSERT ON VÄLJA MÜÜDUD!

Tänavu möödub nelikümmend aastat ansambli loomisest ning aastal 2018 tähistab TOTO nelikümmend aastat omanimelise debüütalbumi ning maailmahitiks saanud esiksingli “Hold The Line” ilmumisest. Suure juubeli puhul siirdub bänd oma viimase aja suurimale maailmatuurile, mis saab alguse veebruarikuus Euroopas.

TOTO jääb ka tänapäeval üheks maailma edukaimaks ansambliks plaadi- ja kontserttuuride müüginumbrite poolest. TOTO muusikud on nii eraldiseisvalt kui ka ansambliliikmetena andnud väga suure panuse pop- ja rokk-kultuuri kujundamisele ning mõjutanud selle arengut, võttes osa erinevate artistide hämmastava koguse – viie tuhande (!) albumi – salvestamisel. Nende tööde seas on ka Michael Jacksoni “Thriller”. Kokku on tänapäevaks TOTO liikmete osalemisel salvestatud albumite müüginumbrid ületanud poolt miljardit eksemplari, olles ka üle kahesaja korra nomineeritud Grammy auhinnale.

TOTO on popkultuur, üks vähestest 70ndate bändidest, kes on püsima jäänud vaatamata muutuvatele muusikatrendidele ja -stiilidele ning kes naudib edukat karjääri ka 40 aastat pärast bändi asutamist. Seda koos mitmest põlvkonnast pärit fännidega üle terve maailma. Tallinnasse jõuab TOTO koosseisus Joseph Williams (vokaal), David Paich (klahvpillid, vokaal), Steve Porcaro (klahvpillid), Steve Lukather (kitarr, vokaal), Lenny Castro (löökpillid), Warren Ham (saksofon), Shem von Schroeck (basskitarr) ja Shannon Forrest (trummid).

Juubelishow raames kõlavad 12. veebruaril Nordea Kontserdimaja laval ansambli suurimad hitid, sealhulgas sellised poproki klassikalised palad nagu “Africa”, “Rosanna”, “Hold The Line”, “Stop Loving You” jpt.

Piletid on müügil Piletilevi internetipoes, Piletilevi müügipunktides, Circle K teenindusjaamades ja Selverites üle Eesti.

Hind: 49 - 129 EUR

Pressilõigud / uudised