Sting

29.07.2012, Arēna Rīga, Riia

hide29. juulil esines Riias, Arēna Rīgal maailmakuulus laulja, helilooja, muusik ja näitleja Sting. Uue maailmaturneega tähistas mitmekordne Grammy auhinna võitja oma soolokarjääri 25 aasta täitumist. Läti pealinnas esines Sting oma bändiga, esitledes uut kava parimatest hittidest.

Stingi soolokarjäär sai alguse 80-ndate keskel, pärast mitmeaastast mängimist ja suurt edu ansamblis The Police. Stingil on ilmunud 13 stuudioalbumit ja ta on esinenud kümnetele miljonitele inimestele üle maailma. Sting on mänginud ka paljudes filmides ning kirjutanud rohkelt filmimuusikat. Nii sooloartistina kui ka The Police’i liikmena on Sting pälvinud erinevaid mainekaid auhindu – sh-s: Grammy, Emmy, Golden Globe, Brit Awardsi jne. Sting on olnud mitmel korral ka Oskari nominent

Et tähistada soolokarjääri 25 aasta täitumist, andis Sting (sündinud Gordon Matthew Sumner) 2001. aasta lõpus välja kogumiku nimega «The Best Of 25 Years» ning sõitis järjekordsele maailmaturneele, mille raames külastas kuulus muusik 29. juulil ka Lätit. Riias esines Sting oma bändiga ning Arēna Rīga laval tulid esitlusele nii tema soolokarjääri kui ka The Police’i valitud hitid.

Galerii

Pressilõigud / uudised