Sting

11.09.2010, Saku Suurhall, Tallinn

11. septembril astus Saku Suurhallis üles maailmakuulus artist STING koos Kuningliku Filharmoonia Kontsertorkestriga, mida dirigeerib Steven Mercurio.

Erakordsel kontserdil kõlasid STINGi tuntuimad lood, mis spetsiaalselt orkestreeritud “Symphonicity” maailmaturnee ning äsja ilmunud samanimelise albumi tarbeks. STING jõudis Tallinnasse uue suursuguse kontserttuuri “Symphonicity” raames, kus esitati koos Kuningliku Filharmoonia Kontsertorkestriga Stingi parimaid lugusid läbi aegade, mis uutes seadetes on omandanud sootuks huvitava kõla ning värvingu. Stingi sõnul on Kuningliku Filharmoonia Kontsertorkestriga esinemine väga eriline kogemus ning uued orkestreeringud lisavad lugudele uusi ja põnevaid nüansse.

Maailmaturneel kaasategev 45-liikmeline Kuninglik Filharmoonia Kontsertorkester on teinud koostööd mitmete popkultuuri, aga ka ooperimaailma superstaaridega nagu Andrea Bocelli, Kiri Te Kanawa, Luciano Pavarotti jpt. Orkestrit dirigeerib rahvusvaheliselt tunnustatud dirigent Steven Mercurio, kelle mitmekülgne karjäär on hõlmanud ülesastumisi maailmakuulsates ooperimajades, aga ka erinevates projektides maailma tuntumate orkestritega..

Kontserdi produtsendiks oli BDG ja Live Nation

Galerii

Pressilõigud / uudised