Sting

29.09.2017, Saku Suurhall

Juba 29. septembril esineb taas Tallinnas, Saku Suurhallis, maailma üks tuntumaid meesartiste STING. Briti muusik naaseb Eestisse uue turnee “57th & 9th Tour” raames. Kontserdi kavas on palad nii uuelt stuudioalbumilt kui ka tuntumad lood The Police’i ning Stingi soolokarjääri repertuaarist. Show erikülalisena astub laval üles Stingi poeg Joe Sumner.

AJAKAVA
18:30 uksed
20:00 Joe Sumner
21:00 STING

Tulge palun varakult, kontserdipaika jõudmine ning ustest sissepääs võib võtta aega!
Sel päeval seoses EL eesistumise digitaalvaldkonna tippkohtumisega on Tallinnas liikluspiiranguid. Lisaks Haabersti ristmikul käivad ümberehitustööd.

KONTSERT ON VÄLJA MÜÜDUD!

NB! Kontserdi eel võivad artisti bronnist vabaneda mõned üksikud istekohad esimesel tasandil. Samuti on võimalik, et artisti produktsioonijuhi poolt lubatakse müüki panna ka mõned istekohad (piiratud nähtavusega) teise tasandi ääresektorites. Juhul kui see juhtuma peaks, tulevad need piletid müüki Piletilevis.

Stingi uus, kaheteistkümnes kauamängiv “57th & 9th”, on muusiku esimeseks rokk/popmuusika projektiks rohkem kui aastakümne jooksul. Album esindab suurepäraselt laia valikut Stingi laulukirjutamise ja muusika stiilidest – läbilõikavast esiksinglist “I Can’t Stop Thinking About You” kuni raevuka “Petrol Head’i” ja hümniliku “50 000-ni”. Kõik kolm lugu kõlavad ka uue Tallinna show raames.

Lisaks lugudele uuelt stuudioalbumilt, saab Eesti publik juba septembri lõpus nautida ka ansambli The Police ja Stingi soololoomingu hitte, nii kõlavad Saku Suurhallis teiste seas “Message in a Bottle”, “Shape of My Heart”, “Roxanne”, “Englishman in New York”, “Desert Rose”, “Fragile”, “Next to You”, “Fields of Gold” ja “Every Breath You Take”.

Koos Stingiga astuvad 29. septembril Saku Suurhalli lavale tema kauaaegne sõber Dominic Miller (kitarr), Josh Freese (trummid) ning Rufus Miller (rütmkitarr). Stingi kontserdi erikülaliseks on tema poeg Joe Sumner, keda eesti publik sai esinemas näha ka 2006. aastal – tookord astus Joe lavale koos oma bändiga Fiction Plane.

Sting on äärmiselt mitmekülgne ja andekas artist – ta on alati püüdnud avardada popmuusika piire, tuues oma loomingusse sisse erinevate muusika žanrite elemente, kirjutades tähendust omavaid laulusõnu ning püüdes oma muusikaga viia publikuni kindlat sõnumit.

Piletid kontserdile on müügil Piletilevi internetipoes, Piletilevi müügipunktides, Circle K teenindusjaamades ja Selverites üle Eesti.

Kontserti toetab Star FM.

Hind: 59 - 99 EUR

Pressilõigud / uudised