Steel Panther

18.01.2020, Tallinna Kultuurikatel

Laupäeval, 18. jaanuaril esineb Tallinna Kultuurikatlas Ameerika rokkbänd STEEL PANTHER. Kontsert leiab aset bändi uue turnee “Heavy Metal Rules Tour” raames. Erikülalisena astub üles ansambel Wayward Sons (UK).

Samal ajal kui massiline poliitkorrektsus popkultuuri lämmatab ning sellest viimase piisa lõbu välja pigistab, heiskavad neli meest julgelt oma lipu (ja võibolla ka midagi muud) ja seda kõike heavy metali nimel…

Steel Panther – Michael Starr (vokaal), Satchel (kitarr), Lexxi Foxx (basskitarr) ja Stix Zadinia (trummid) – on alates sajandi alguses kokku tulemisest saadik lehvitanud nii seksi, uimastite kui metal muusika lippu, et seda püha kolmainsust elus hoida. Selle missiooni täidavad nad aga täielikult oma viienda täispika stuudioalbumiga “Heavy Metal Rules” (2019). Soolod kriiskavad valjemini, vokaal tõuseb kõrgustesse, trummid löövad kõvemini ja bass kõlab võimsamalt kui kunagi varem. “Te kuulete midagi tuttavat, aga samas ka midagi täiesti uut,” ütleb bändi laulja Michael. “Oleme kasvanud nii muusikute kui inimestena. Aga põhiväärtused jäävad samaks: Heavy Metal rokib ja kuumad naised on lõbusad.

Heavy Metal Rules” on perfektne fraas kirjeldamaks, kuidas me end tunneme,” selgitab trummar Stix. “See ei ole lihtsalt muusika, see on elustiil. Meil on olnud võimalus tekitada endale keskkond, kus kõik on lubatud ning igasugused piirid puuduvad. Meelega surume neid piire, sest meile meeldib seda teha. Ja tänapäeval on inimesed sellele avatud, sest kõik on liiga poliitiliselt korrektne. Arvan, et oleme ühiskonna jaoks kui viimane kindlus, kuhu inimesed saavad pöörduda, et oma sisemine friik välja lasta. Päris kindlasti oleme selle fucking planeedi kõige tõetruum ja ausam bänd.”

Steel Panther esineb uue albumi tuuriga Tallinna Kultuurikatlas laupäeval, 18. jaanuaril 2020. Omanäolisuse ja humoorikate laulusõnade poolest tuntud ansambel täidab ruumi lõbusa ülepakutud lavashowga, taaselustades sealjuures stereotüüpset “glam metal” elustiili.

Piletid on müügil Piletilevi internetipoes, Piletilevi müügipunktides, Circle K teenindusjaamades ja Selverites üle Eesti.

Igasugused piletimängud, sealhulgas sotsiaalmeedia kanalites on ilma kontserdi korraldaja kirjaliku nõusolekuta rangelt keelatud.

Hind: 49 - 59 EUR

Pressilõigud / uudised