Sir Elton John

15.09.2007, Saku Suurhall, Tallinn

15. septembril andis Tallinnas ülipika kontserdi söör Elton John – inglise laulja ja helilooja esinemine väljamüüdud Saku Suurhallis kestis kaks tundi ja kakskümmend minutit. Maailmakuulus muusik ja tema live-bänd esitasid kontserdi raames 24 kuulsat hitti.

Ligi 10 tuhat vaatajat tuli söör Elton Johni ja tema live-bändi kontserdile Saku Suurhalli. Peaprodutsent Peeter Rebase sõnul oli nii suur huvi Eltoni loomingu vastu igati oodatud: «Elton Johni loomingut armastatakse kogu maailmas, ka Eesti pole selles suhtes erand. Ma ei kahtle, et paljud eilsetest kuulajatest olid ka 2001. aastal Lauluväljakul toimunud kontserdil. Elton ise jäi oma Baltikumi visiidi, kontsertide ja publikuga igati rahule.»

«Live Greatest Hits» show Tallinnas algas looga «Funeral For A Friend / Love Lies Bleeding», mis kestis üle 10 (!) minuti. Kokku aga kõlas Tallinna kontserdil söör Elton Johni 24 kuulsat hitti.

Esinemise käigus korraldas muusik oma austajatele ka autogrammisessiooni – pärast seda, kui rahvas ta lavale tagasi kutsus, suundus Elton John lava ühest otsast teise otsa ja üritas oma autogrammi jagada kõikidele soovijatele, kes esiridades seisid.

Rohkem kui kahetunnise show lõpetas lugu «Your Song» (1970), mis oli muusiku esimeseks tõeliseks hitiks ja mida on nimetatud 20. sajandi parimaks armastuslauluks. Elton Johni sõnul «Your Song» on tema lemmik laul armastusest: «Sellel laulul ei ole puudusi. Ma olen laulnud seda niipalju kordi ja siiamaani ei ole sellest küllalt saanud.»

Sir Elton Johni Tallinna kontserdi produtsendiks oli BDG koostöös Welldone’i, EMA-Telstari & Keith Bradley’ga

Galerii

Pressilõigud / uudised