Sigma

30.11.2014, Palladium, Riia

Sigma_14030. novembril esines Riias, kontsertklubis Palladium Inglismaa duo SIGMA, kellele kuuluvad aasta ühed suurimad tantsumuusika hitid «Nobody To Love» ja «Changing».

Sigma koosneb kahest liikmest, Cameron Edwardsist ja Joe Lenziest, kes on koos muusikat produtseerinud ja üle maailma plaate käinud mängimas juba aastast 2007. Tõelise läbimurde saavutas duo 2014. aastal hittsingliga «Nobody To Love», mis tõusis edetabelite tippu üle Euroopa. Sigma teine singel «Changing», milles kuuleb Briti laulja Paloma Faithi häält, on mitu nädalat järjest olnud Inglimaa tantsuedetabelite esikohal.

Muusikute sõnul on meeldiv näha, et muusika, mille taga pole massiivset muusikatöötluse abi, pääseb tänapäeval edetabelitesse: «Inimesed ei väsi rääkimast meile, et drum and bass on suremas, aga kui visata pilk paarile viimasele aastale, siis sellised nimed nagu Wilkinson, Chase And Status ja Sub Focus murravad edetabelitesse just drum and bass lugudega. Ja see, et meie lugu on maandunud esikohale ning seda kommertsliku pop-loomingu ette, ütleb nii mõndagi»,  lisasid Cameron ja Joe.

Galerii

Pressilõigud / uudised