Shabazz Palaces

12.10.2017, Klubi Sinilind

12. oktoobril esineb Tallinnas, klubis Sinilind, USA hip-hop grupp SHABAZZ PALACES. Kontsert leiab aset duo kahe uue albumi Euroopa esitlusturnee raames.

Müügil piiratud hulk pileteid. Kiirematele VAID 15€!

Ishamel Butlerist ja Tendai Marairest koosnev duo sai oma alguse 2009.aastal Seattles, kus koheselt sõlmiti ka plaadileping kohaliku legendaarse Sub Pop Records’iga. Butler (kes oli eelnevalt hip-hopi maailmas ilma teinud ansambliga Digable Planets) ning Maraire hakkasid koheselt kompama abstraktsuse piiridel kasutades ära oma jazzmuusika mõjutusi ning Aafrika rütmide armastust. Rütmide ja gruuvide vahepeale aga hakati segama salvestusi erinevatest podcastidest ning mixtape’dest, tekitades tihti kosmosesse küündivaid heliseinu.

2017.aastal annab Shabazz Palaces välja lausa kaks uut albumit – nimedega “Quazarz: Born on a Gangster Star” ja “Quazarz vs. The Jealous Machines”. Muusikat nende uute plaatide kui ka kahe varasema albumi pealt kuulebki Tallinna kontserdil klubis Sinilind 12. okt0obril.

Piletid on müügil Piletilevi internetipoes, Piletilevi müügipunktides, Circle K teenindusjaamades ja Selverites üle Eesti. Vanusepiirang 16+.

Kontserti esitlevad Live Nation ja Yo!Hoov koostöös Primary Talent Internationaliga.

Hind: 15 - 20 EUR

Pressilõigud / uudised