Scott Bradlee’s Postmodern Jukebox

16.05.2016, Nordea Kontserdimaja

16. mail astub Nordea Kontserdimajas üles Youtube’is miljoneid vaatamisi kogunud Scott Bradlee’s Postmodern Jukebox – kollektiiv, mis viib popmuusika ajas tagasi ning esitleb tuntud lugusid täiesti uue nurga alt. Piletid kontserdile on müügil Piletilevis.

Scott Bradlee on pianist, helilooja ja produtsent, keda tuntakse peamiselt Postmodern Jukebox’i loojana. Kollektiiv, mis pöörab tuntud pop-lood jazzi, ragtime’i ja swingi võtmesse ning annab neile täiesti uue hingamise, alustas tõsisemalt tegutsemist aastal 2013. Postmodern Jukebox ei ole kindlasti tavaline cover-bänd – nende eesmärgiks ei ole imitatisoon, vaid taasloomine. Ansambli erinevaid lugusid on Youtube’ist kuulatud üle 250 miljoni korra.

Postmodern Jukebox jäi laiemale publikule silma Miley Cyrus’e loo “We Can’t Stop” interpretatsiooniga, mis sündis koostöös vokaalgrupp The Tee-Tones’iga. Väga populaarseks on osutunud ka ansambli versioon Lorde superhitist “Royals”, millel on praeguseks Youtubes üle 13 miljoni vaatamise. Lisaks on kooslus välja andnud töötlusi selliste artistide lugudest nagu näiteks Beyoncé, Britney Spears, Taylor Swift, Lady Gaga ja paljud teised.

Hind: al. €39.00

Pressilõigud / uudised