Scott Bradlee’s Postmodern Jukebox

05.03.2017, Nordea Kontserdimaja

5. märtsil astub taas Nordea Kontserdimaja lavale ülemaailmne muusikasensatsioon Scott Bradlee’s Postmodern Jukebox – kollektiiv, mis viib popmuusika ajas tagasi ning esitleb tuntud lugusid täiesti uue nurga alt. 

Oma eelmise kontserdiga tõelist furoori tekitanud ja Eesti publiku poolt kauakestvad seisvad ovatsioonid pälvinud ansambel esitleb kevadel Tallinnas uut kava ja uusi staare. Postmodern Jukeboxi meeletu populaarsus ja aina kasvav uute talentide hulk (nüüdseks on kollektiivil võimalust valida juba üle 70 (!) suurepärase vokalisti seast) võimaldab ansamblil tuuritada üle terve maailma, esinedes paljudes riikides juba mitmendat korda ning ajada publikut iga kord pöördesse.

Postmodern Jukebox ei ole kindlasti tavaline kaverbänd – nende eesmärgiks ei ole imitatsioon, vaid taasloomine. Postmodern Jukebox justkui taaskujutleb muusikat, raamides selle kaunitesse uutesse vormidesse. Céline Dion, Guns N’ Roses, Ellie Goulding, Bon Jovi, Beyoncé, Lady Gaga, Bruce Springsteen, Justin Bieber, Radiohead, Lorde, Justin Timberlake, Aerosmith, Britney Spears, Bruno Mars, Rick Astley – need on vaid mõned nimed, kelle suurimad hitid tänu Postmodern Jukeboxile on saanud muusikalises ajamasinas täiesti uue hingamise, kõlades selliste muusikastiilide nagu sving, džäss, ragtime, bossa ja rhytm’n’blues võtmetes.

Postmodern Jukeboxi esinemised annavad alati publikule võimaluse koos muusikutega ajas tagasi minna. “Soovime, et meie kontserdi külastajad suudaksid reaalsusest põgeneda ja ühineda meiega kõige sensatsioonilisemal 1920ndate peol siinpool Suurt Gatsby’t. Tahame, et nad kogeksid milline võis olla 1940ndatel Frank Sinatra poolt juhitud aastavahetuse etendus, et nad naudiksid esireast plaadifirma Motown’i kuulsaimate 1960ndate artistide esinemist. Ja show, mida Postmodern Jukebox pakub, on vaieldamatult selle kõige ja veel rohkema kogemiseks ühe õhtu jooksul ainuõige koht.“

Piletid hinnaga alates 29 eurost on müügil Piletilevi internetipoes aadressil www.piletilevi.ee, Piletilevi müügipunktides, Statoili teenindusjaamades ja Selverites üle Eesti.

Hind: 29 - 69 EUR

Pressilõigud / uudised