Rodrigo y Gabriela

04.04.2016, Nordea Kontserdimaja

Juba 4. aprillil esineb Nordea Kontserdimajas fenomenaalne Mehhiko kitarriduo Rodrigo y Gabriela. Piletid kontserdile on müügil Piletilevis.

Rodrigo Sanchez ja Gabriela Quintero lahkusid kodumaalt Mehhikost aastal 1999 ning alustasid oma muusikukarjääri Dublini tänavatel möödakäijaid kaunite kitarrihelidega rõõmustades. Nende senine karjäär on kulgenud tõeliselt värvikirevalt – nad on esinenud Valge Maja õhtusöögil president Obamale, olnud muusikaliseks külaliseks USA tuntuimate telesaatejuhtide (David Letterman, Jay Leno, Craig Ferguson, Jools Holland) autorisaadetes, esinenud mainekatel festivalidel (Glastonbury, Latitude, T in The Park jt) ning löönud kaasa erinevate hittfilmide helitaustade loomisel (näiteks Kariibi mere piraadid, Saabastega kass).

Muusikute kitarrimäng on tundeline, kõlab intiimselt ja kirglikult ning lavalt lausa kiirgab energiat, elegantsi ja muusikalist uuendusmeelsust.

Omanäoline peamiselt instrumentaalmuusikat esitav tandem Rodrigo y Gabriela annab 4. aprillil kontserdi Tallinnas, Nordea Kontserdimajas. Piletid hinnaga alates €39 on müügil Piletilevis.

Hind: al. €39.00

Pressilõigud / uudised