Robbie Williams

20.08.2013, Tallinna Lauluväljak

20. augustil korraldas Live Nation Baltics Tallinna Lauluväljakul Briti edukaima sooloartisti ROBBIE WILLIAMS’i ainsa kontserdi Põhja-Euroopas. Show toimus Robbie uue turnee «Take The Crown – Stadium Tour 2013» raames ning oli artisti ainsaks kontserdiks kogu regioonis – 2013. aasta suvel ei esinenud Robbie Stockholmis ega Helsingis, Vilniuses ega Riias, Moskvas ega Peterburis. Tallinna show erikülalisena astus lavale ka Briti popartist Olly Murs.

Robbie Williamsi turnee nimega «Take The Crown Stadium Tour 2013» sai alguse 14. juunil Dublinis, Iirimaal. Tegemist oli Robbie esimese soolo-staadioniturneega alates aastast 2006.

Taasiseseisvuspäeval, 20. augustil jõudis Briti edukaim sooloartist Eestisse, et anda lauluväljakul kogu regiooni ainus kontsert, millest valmis tuuri ametlik kontsertfilm nimega «Robbie Williams – Live in Tallinn».

«Ma pole kunagi Eestis käinud ning olen põnevil, et minu uus hiilgav show filmitakse Eesti taasiseseisvuspäeval,» ütles Robbie.

Robbie Williams on esimene maailmastaar, kes filmis oma kontserti Tallinnas. «Robbie Williams – Live in Tallinn» režissöörideks on Russell Thomas ja Peeter Rebane. «Oleme elevil, et turnee ainus kontsertfilm valmib just Tallinnas. Olen veendunud, et Robbie kontserdist saab unustamatu õhtu. Filmimine Eestile nii tähtsal päeval ja eestlaste poolt armastatud paigas lisab kogu üritusele väärtust. Igal kontserdi külastajal avaneb nüüd suurepärane ja ainulaadne võimalus jäädvustada ennast maailma muusikaajalukku,» kommenteeris Rebane.

Galerii

Pressilõigud / uudised