Robbie Williams

06.04.2015, Arena Riga, Riia

ROBBIE WILLIAMS ESINEB UUE EUROOPA TURNEE RAAMES RIIAS

Aasta jooksul, mis möödus pärast üliedukat «Take The Crown Stadium Tour» turneed, millega Robbie esines ka kuuekümnetuhandelisele publikule Tallinna Lauluväljakul, jõudis Briti laulja välja anda albumi «Swings Both Ways» ning esineda samanimelise tuuri raames Euroopas ja Austraalias.

Nüüd aga käivad täies hoos juba ettevalmistused Robbie uueks kontserdireisiks, mis kannab nime «Let Me Entertain You Tour» ning mille raames külastab laulja esmakordselt ka Lätit, esinedes 6. aprillil Riias, Arena Rigal. Uue show kavas on Robbie suurimad hitid.

«Robbie hoiab latti väga kõrgel, ta on suurepärases vormis ning ei väsi tuuritamast, pakkudes fännidele palju rõõmu. Alates tema võimsast comeback’ist aastal 2012 on Robbie jõudnud esineda kolme erineva kava ja suurepärase showga. Järgmisel kevadel on meid taas ootamas täiesti uus turnee ning ma väga loodan näha Riias palju fänne ka Eestist,» ütles kontserti korraldava Live Nation Baltics peapromootor Eva Palm.

Uue Euroopa turnee raames külastab laulja ka paljusid kohti, kus ta pole kunagi varem esinemas käinud, sealhulgas Läti pealinna.

Piletid on müügil Piletilevi internetipoes ja kõigis Piletilevi müügipunktides, Statoili teenindusjaamades ning Selverites üle Eesti.

6. aprillil sõidab Tallinnast Riiga eribuss, millega saavad kontserdikülastajad mugavalt kontserdipaika ning pärast esinemist kohe tagasi Eestisse sõita. Piletid eribussile on müügil Piletilevis. Eribussi pilet maksab 30 eurot inimese kohta ning sisaldab kontserdile minekut ja tagasitulekut.

Hind: 69 - 149 EUR

Pressilõigud / uudised