Red Hot Chili Peppers

27.07.2017, Lucavsala saar, Riia

Juba 27. juulil esineb Riias, Daugava jõe kaldal maailma tuliseim bänd RED HOT CHILI PEPPERS.

Rokkmuusika üks edukamaid bände, Rock and Roll Hall of Fame’i liige ja kuuekordne Grammy auhinna omanik Red Hot Chili Peppers, naaseb Baltikumisse uue maailmaturnee raames, mis kannab nime “The Getaway World Tour” ning mis on pühendatud ansambli uuele stuudioalbumile “The Getaway”.

Red Hot Chili Peppersi Riia kontserdil, mis saab ühtlasi olema ka Baltikumi ainsaks showks, kõlavad kindlasti piparde suurimad hitid, sealhulgas “Give It Away”, “Californication”, “By The Way” jpt. Daugava jõe kaldale oodatakse juuli lõpus ligi 30 tuhat fänni.

Kontserdipäeva ajakava:
17:00 väravad
19:00 Carnival Youth (lv)
20:00 Knower (us)
21:45 Red Hot Chili Peppers (us)
00:00 ürituse orienteeruv lõpp

Pakume fännidele mugavat võimalust külastada Red Hot Chili Peppersi kontserti 27. juulil, 2017 Riias, Lucavsala saarel. Kontserdipäeval saab Tallinnast Riiga sõita ERIBUSSIGA ning kohe pärast kontserti sõidutatakse muusikasõbrad tagasi Tallinnasse.

Bussisõidu ajakava:
11:50 kogunemine Solaris Keskuse juures (Estonia post 1 peatumiskoht)
12:15 väljasõit Riia poole
14:00 peatus Pärnu bussijaamas
17:30 saabumine Riiga, Lucavsala saarele

00:15 paiku kogunemine busside juures pärast kontserti
00:30 paiku väljasõit Tallinna poole
04:00 paiku peatus Pärnu bussijaamas
05:45 paiku saabumine Tallinnasse – reisi lõpp Solaris Keskuse juures

Pileti ostmisel on võimalus valida reisi lähtepunkt – Tallinn või Pärnu. Eribussi pileti hind mõlema variandi puhul on sama ning sisaldab sõitu Eestist Lätti ning tagasi.

Piletid kontserdile (seisu-, fännitsooni ja katusega VIP-tribüüni pääsmed) ja eribussile on müügil  Piletilevi internetipoes, Piletilevi müügipunktides, Statoili teenindusjaamades ja Selverites üle Eesti.

Hind: 69 - 249 EUR

Pressilõigud / uudised