Rammstein

22.11.2004, Saku Suurhall, Tallinn

22. novembril esineb Tallinnas Saku Suurhallis sakslaste au ja uhkus Rammstein.

Saksa industriaalrocki lipulaeva Rammsteini uus turnee üllatab eelmisest veelgi võimsama showga. Kontserdi põhielementideks on rammsteinlikud valgusefektid koos pürotehnilise tulemölluga, sinna juurde räiged (nahk)kostüümid, intrigeeriv lavashow ning jõuline muusika. Publikut on plaanis maksimaalselt üllatada ja provotseerida.

Saku Suurhallis toimuval megashowl kõlavad nii „Du Hast“, „Mutter“, „Sonne“, „Ich Will“, „Rammstein“, „Links 2 3 4“ kui ka lood uuelt albumilt „Reise Reise“ – sealhulgas uus skandaalne singel „Mein Teil“. Juba praegu on osad telekanalid keeldunud näitamast kannibalistlikku „Mein Teil“ videot. Rammstein ise on lubanud, et uus show on mitmeid kordi šokeerivam kui eelmine. 2001. aasta novembris andis Rammstein kontserdi täissaalile nii Tallinnas, Riias kui Vilniuses. Tallinna piletitest müüdi ligi veerand välja esimese päevaga.

Rammsteini suurejooneline karjäär algas 1995. aastal albumiga „Herzeleid“, jätkus 1997. aastal albumiga „Sehnsucht“ ning 2001. aastal albumiga „Mutter“. Pärast aktiivset tuuritamist võttis bänd aja maha ja otsis materjali uue albumi ja show jaoks. Rammsteini uus album „Reise Reise“ ilmub septembri lõpus.

Galerii

Pressilõigud / uudised