Rammstein

11.06.2017, Tallinna Lauluväljak

Pühapäeval, 11. juunil, esineb Tallinna Lauluväljakul sakslaste au ja uhkus RAMMSTEIN. Saksa industriaalroki lipulaev külastab Eestit esimest korda üle seitsme aasta. Tallinna kontsert saab olema Rammsteini esimene ja ainus välishow Baltikumis. Erikülalistena astuvad üles Mustasch Rootsist ning Winny Puhh Eestist.

KONTSERT ON VÄLJA MÜÜDUD! KOHAPEAL PILETEID EI MÜÜDA.

AJAKAVA:
16:00  väravad
19:00  Winny Puhh (est)
20:00  Mustasch (swe)
21:30  RAMMSTEIN (ger)
23:59  ürituse lõpp

Rammstein on hästituntud oma suurejooneliste live-lavastuste poolest, mille põhielementideks on alati viimse detailini lihvitud püro- ja tule- ning valgusefektid, mastaapsed lavakonstruktsioonid, provokatiivsed lavakostüümid ning rammsteinilik muusika. Iga Rammsteini kontsert on ühtmoodi tume ja sünge ning imetlusväärselt muinasjutuline – provokatiivsusega maitsestatud, ärge-proovige-seda-kodus-järgi teatraalne lavashow, mis on täis kõikehõlmava bensiini aroomi. Kuid lavashow keskel on alati need kuus bändiliiget – Till Lindemann, Flake Lorenz, Christoph Schneider, Paul Landers, Richard Z. Kruspe ja Oliver Riedel – see loovelement, mille ümber kõik ülejäänu pöörleb. Rammstein on rajanud ennast tipptasemel meelelahutajaks, kes läheneb muusikale kui kunstile – nende enda “kunstile”, mis on suurem kui maailm ise. Dramaatiline, oma mõõdult eepiline ning võimeline puudutama kõiki inimtajusid.

Kontserdil Tallinna Lauluväljakul kõlavad Rammsteini kõige suuremad hitid, sealhulgas “Du hast”, “Links 2-3-4”, “Ich will”, “Sonne”, “Mein Herz brennt” jpt. Kontsert on jälgitav lauluväljaku nõlva poolelt ehk lava ehitatakse seljaga laulukaare poole.

Rammstein Lauluväljakul – seda peab nägema, raisk!

Kontserti toetavad Star FM ja SKY Радио.

Hind: 69 - 249 EUR

Pressilõigud / uudised