Rag’n’Bone Man

30.04.2018, Tallinna Kultuurikatel

30. aprillil esineb Tallinna Kultuurikatlas Briti aasta läbimurde RAG’N’BONE MAN, kes külastab Eestit oma uue turnee “Grande Reserve Tour” raames.

KONTSERT ON VÄLJA MÜÜDUD!

Ajakava:
19:00 uksed
20:00 Alberta Cross
21:00 Rag’n’Bone Man
23:00 ürituse orienteeruv lõpp

Ilma kahtlusteta on 2017 olnud Rag’n’Bone Mani aastaks. Tema albumi “Human” on saatnud suur edu üle maailma. Rag’n’Bone Mani (kodanikunimega Rory Graham) kauamängivast sai ka selle kümnendi kiiremini müüdud meesartisti sooloalbum – avanädalal peale ilmumist on seda müüdud rohkem kui Ed Sheerani või Sam Smithi debüütplaati. Albumi samanimelisest singlist on saanud ülemaailmne hitt – lugu “Human” on jõudnud iTunesi edetabeli esikohale enam kui neljakümnes riigis. Albumilt leiab ka singleid “Skin” ja “As You Are” ning lugusid, mis on produtseeritud Two Inch Punchi, Jonny Cofferi ja Mark Crew poolt.

Aasta alguses pälviti Rag’n’Bone Man kahe Brit Awardsi auhinnaga kategooriates “Briti aasta läbimurde artist” ning “Kriitikute valik”. Viimast tihtipeale nähakse kui tagatist edasiseks eduks – sellise auhinna on varem saanud näiteks Adele, Florence + the Machine, Sam Smith ja James Bay. Rag’n’Bone Mani puhul on ebatavaliseks asjaolu, et tegemist pole sellise verivärskelt uue artistiga, keda reeglina aasta parima läbimurde auhindadega pärjatakse.

Ka möödunud kontserdiaasta oli Rory jaoks väga edukas – tal õnnestus esineda üle Euroopa väljamüüdud showdega ning astuda suuremata festivalide lavalaudadele, sealhulgas Glastonbury. 2018. aasta alguses siirdub muusik uuele kontsertreisile nimega “Grande Reserve Tour”, mille raames külastab kahtekümmend riiki, esinedes sealhulgas ka 30. aprillil Tallinnas Kultuurikatla laval.

Piletid on müügil Piletilevi internetipoes, Piletilevi müügipunktides, Circle K teenindusjaamades ja Selverites üle Eesti.

Igasugused piletimängud, sealhulgas sotsiaalmeedia kanalites on ilma kontserdi korraldaja kirjaliku nõusolekuta rangelt keelatud.

Hind: 59 EUR

Pressilõigud / uudised