Queen + Adam Lambert

17.11.2017, Žalgiris Arena, Kaunas

17. novembril esineb Kaunases, Žalgiris Arenal, rokkmuusika legendaarseim bänd QUEEN koos Adam Lambertiga. Eelmisel suvel Tallinna Lauluväljakul 25 tuhande pealtvaataja ees superkontserdi andnud muusikakooslus rõõmustab fänne uue show ning kavaga.

Käesoleva aasta turneeks on bändil valminud täiesti uue suurejoonelise produktsiooniga show ning kava, mis aga vaieldamatult sisaldab ka Queeni surematuid rokkmuusikahümne. Kontserdil teiste seas kõlavad näiteks “We Will Rock You” ja “We Are the Champions” ansambli enimmüüdud stuudioalbumilt “News of the World”, mille väljaandmisest möödub tänavu 40 aastat.

Queeni trummari Roger Taylori kinnitusel saab see olema hoopis teistsugune show võrreldes sellega, millega bänd Tallinna Lauluväljakul esines. “Tehnoloogia areneb väga kiiresti ning meil on soov ajaga kaasas käia, kuna tänapäeval on võimalust võtta kasutusele niivõrd palju uusi asju. Ühes võib aga kindel olla, see on 100% live-show, mängime ja laulame alati otse. Plaanis on ette võtta lood, mida me varasemalt pole kontsertidel esitanud või pole juba pikemat aega rahvaga lavalt jaganud.”

Rokkmuusika legendaarseim bänd QUEEN koos Adam Lambertiga esineb Leedus 17. novembril. Bändi originaalliikmetest astuvad lavale nii kitarrist Brian May kui trummar Roger Taylor, mõlemat kuuleb kontserdi jooksul ka laulmas.

Piletid on müügil Piletilevi internetipoes, Piletilevi müügipunktides, Statoili teenindusjaamades ja Selverites üle Eesti.

Pressilõigud / uudised