Procol Harum

02.09.2017, Nordea Kontserdimaja

2. septembril esineb Tallinnas, Nordea Kontserdimajas, sümfoonilise ning progressiivse rokkmuusika üheks alusepanijaks peetav Briti ansambel Procol Harum eesotsas laulja, helilooja ja pianisti Gary Brookeriga. Aastal 2017 tähistab Procol Harum poolt sajandit bändi loomisest ning omanimelise debüütalbumi ja hittsingli “A Whiter Shade of Pale” ilmumisest.

KONTSERT ON VÄLJA MÜÜDUD!

Lugude kirjutamise ja live-esinemiste kvaliteet on Procol Harumi kuldseks standardiks. Ansambli looming ei ole kunagi loodud moe pärast ning see ei igane. Kuulates Procol Harumi lugude prohvetlikke sõnumeid, mõistame, et tegemist on bändiga, mis lisaks meele lahutamisele paneb kuulajad ka kaasa mõtlema. Vaatamata läbi aastate muutuvale koosseisule eesotsas Gary Brookeriga, on iga bändiliige andnud oma panuse ning endast parima, et Procol Harum ei jääks loorberitele puhkama, vaid liiguks edasi, otsides ning avastades uusi põnevaid kõrguseid muusikas.

Juubelituuri raames esineb progressiivrocki suurnimi Procol Harum Tallinnas koosseisus Gary Brooker (klaver, vokaal), Josh Phillips (hammond-orel), Geoff Dunn (löökpillid), Matt Pegg (basskitarr) ja Geoff Whitehorn (kitarr).

Hind: 39 - 69 EUR

Pressilõigud / uudised