Pink

31.10.2006, Saku Suurhall, Tallinn

31. oktoobril esines Tallinnas seksikas ja šokeeriv Ameerika lauljatar Pink. Edetabelite tipus trooniv Pink (kodanikunimega Alecia Beth Moore) jõudis Eestisse oma maailmaturnee “I’m Not Dead” raames.

Muusika kirjutamist alustas Pink juba 14. aastaselt. Andeka noore muusiku ja lauljatari avastas R’n’B superprodutsent Daryl Simmons, kes on töötanud Aretha Franklini, Whitney Houstoni, Mariah Carey ja teiste diivadega. Pinki karjääri on suunanud tema mentor ja manager Roger Davies, mees, kes on olnud manageriks sellistel superstaaridel nagu Olivia Newton-John, Tina Turner, Cher, Janet Jackson, Sade ja Natalie Imbruglia.

Hetkel oma viimase albumiga “I’m Not Dead” edetabelite tipus olev Pink on tuntud julge ütlemise ja muusika, suurejooneliselt lavastatud showde ja kaasakiskuva esinemisstiili poolest – kontserdi ajal vahetab ta pidevalt kostüüme ja kehastub erinevateks tegelasteks, kasutab akrobaatilisi elemente, temaga on laval bänd ja tantsijad.

Andekas Pink äratas tähelepanu juba oma debüütalbumiga. Laulud “Lady Marmelade” (filmist “Moulin Rouge”) ja “Get the Party Started” vallutasid miljonite kuulajate südamed, edetabelite tipud ja teenisid mitmeid auhindu, viies Pink’i hinnatuimate naisartistide hulka tänapäeva pop- ja rockmuusikas. Nii on ka Pinki viimane album “I’m Not Dead” viinud seksika staari edetabelite tippudesse üle kogu maailma ja teeninud talle mitmeid auhindu, viimati näiteks parima pop-video auhinna tänavusel MTV Video Music Awardsil.

Enne Pinki lavale astumist tõmbas Saku Suurhalli publiku käima Skandinaavias ilma tegev elektroonilise poppmuusika bänd Kamera.

Pinki Tallinna kontserdi produtsendiks oli BDG koostöös Welldone’ga

Galerii

Pressilõigud / uudised