Paul Kalkbrenner

18.01.2019, Tallinna Kultuurikatel

Reedel, 18. jaanuaril esineb Tallinna Kultuurikatlas uue live-kavaga “Parts Of Life” Saksa live-artist, elektroonilise muusika produtsent ja näitleja PAUL KALKBRENNER.

Edetabeleid väisanud albumite, üle maailma laiali paisatud andunud fännide ja rahvusvahelistel festivalidel üles astumiste järgselt, on Saksa päritolu elektroonilise muusika produtsendist Paul Kalkbrennerist saanud techno superstaar. Teda peetakse live-artistiks ja mitte lihtsalt DJ-ks just tänu oma etteastete põnevale ülesehitusele, mille käigus võtab ta oma loomingu tükkideks, et see live esinemisel uuesti kokku panna.

Kalkbrenner andis hiljuti välja oma kaheksanda stuudioalbumi „Parts Of Life“, mis on tema jaoks murdepunktiks, olles sügavalt personaalne, taaselustav, puhas ning toores kehastus Pauli techno suursugusest kõlast. Album jõuab kuulajateni kümme aastat peale tema multiplaatinum staatuse saavutanud albumit „Berlin Calling“. Otsustav hetk viimased kümme aastat edetabelite vallutamise ja omanäolise techno kuulajaskonna laiendamisele fokuseeritud artistile.

Neljakümnendates Kalkbrenner on tegelenud elektroonilise muusika produtseerimise ja mängimisega klubides Saksamaa taasühinemise algusaegadest alates. Sündinud Ida-Berliinis, oli ta vaid kaksteist, kui müür langes. Nooruk kasvas üles linna techno klubide keskel, üritades samal ajal ise lugusid kokku lõikama ja esitama õppida. Tänaseks loob ta oma muusika live ettekandena teiste artistide ning oma lugusid kokku miksides. Paul Kalkbrenneri äärmuseni viimistletud produktsioonid on täis energiat ning aitavad kuulajal argipäeva katsumustest hetkeks põgeneda, suunates neid kunsti, ekstaasi, lootuse ja armastuse poole.

Piletid on müügil Piletilevi internetipoes, Piletilevi müügipunktides, Circle K teenindusjaamades ja Selverites üle Eesti.

Igasugused piletimängud, sealhulgas sotsiaalmeedia kanalites on ilma kontserdi korraldaja kirjaliku nõusolekuta rangelt keelatud.

Hind: 39 - 49 EUR

Pressilõigud / uudised