Oh Wonder

09.12.2017, Club Hollywood

Laupäeval, 9. detsembril esineb Tallinnas, Club Hollywoodis Briti ansambel OH WONDER. Eestisse jõuab indie-popi staar maailmaturnee “Ultralife World Tour” raames ning kontsert Tallinnas saab ühtlasi olema ka ansambli ainsaks showks Baltikumis. Kontserdile müüakse vaid 900 piletit.

Sel õhtul avab Club Hollywood uksed juba kell 18:00. Kontsertprogramm algab kell 19:00. Ürituse orienteeruv lõpp on 21:55.

Ajal, mil karjäärid popmuusikas nõuavad ettevaatliku planeerimist, on Oh Wonder paras anomaalia. See on bänd, mis on kokku saanud läbi juhuse mitte kavatsuse – duo, kes esialgu ei plaaninud anda ühtegi kontserti, kuid viibis rohkem kui aasta maailmaturneel. Duo, kes ei näinud ennast muu, kui DIY-projektina, kuid kellel on tänapäeval ette näidata leping maailma ühe suurima plaadifirmaga.

Ansambli omanimeline debüütalbum (2015) oli kogumik lugusid, mille nad ühe kaupa kord kuus internetti postitasid ning millesse armusid kümned miljonid kuulajad. Sel aastal ilmus bändil uus album nimega “Ultralife”, mis kasutab bändi eksperimentaalse debüütplaadi iseloomulikke tunnuseid – hüpnotiseerivad vokaalid, paljastavad ja emotsionaalsed laulusõnad, nõiduslik ja õhuline ilu, millele on lisatud saavutatud edust tulenev kindlustunne ning sidusus. Muusikuste enda sõnul räägib uus kauamängiv vajadusest teiste inimeste järgi aga ka vajadusest iseendale kuuluvast ajast: “See on ood üksinda olemise vabadusele aga samal ajal jutustab sellest, kui mõttetu võib elu tunduda, kui sul ei ole kellegagi oma kogemusi jagada”.

Alates suve algusest tuuritab Oh Wonder uue albumiga mööda maailma ning aasta lõpus jõuab Londoni duo ka Eestisse, et esineda Baltikumi ainsa showga laupäeval, 9. detsembril Tallinnas, Club Hollywoodis.

Piletid on müügil Piletilevi internetipoes, Piletilevi müügipunktides, Circle K teenindusjaamades ja Selverites üle Eesti. Kontserdile müüakse vaid 900 piletit.

NB! Vanusepiirang 18+
Alla 18. aastased külastajad pääsevad kontserdile täiskasvanud saatjaga (kel peab samuti olema kehtiv pilet)

Igasugused piletimängud, sealhulgas sotsiaalmeedia kanalites on ilma kontserdi korraldaja kirjaliku nõusolekuta rangelt keelatud.

Hind: 34 EUR

Pressilõigud / uudised