Muse

16.06.2016, Arena Riga

Briti rockbänd Muse jõuab oma värskeima, äsja Grammyga pärjatud albumi ‘Drones’ esitlustuuri raames sel suvel ka lõunanaabrite pealinna Riiga. Kontsert toimub 16. juunil Arena Rigal.

Juunis jõuab Muse oma värskeima albumi ‘Drones’ esitlustuuri raames Riiga. Võimsa produktsiooniga kontsert antakse 16. juunil Arena Rigal. Muse on bänd, kelle kontserte iseloomustatakse alati sõnadega “eepiline”, “ambitsioonikas” ja “suurepärane” ning kahtlemata ei ole erandiks ka see tuur. Lava pannakse püsti keset kontserdipaika ning publikule avaneb hea vaade igalt seisu- ja istekohalt.

‘Drones’ on Muse’i seitsmes stuudioalbum, mis ilmus eelmise aasta juunis ning viib bändi muusikaliselt tagasi juurte juurde. Album lahkab teemasid, mis Muse’i eelneva loomingu austajaile võõrad ei ole – idee sellest, et tehnoloogia võtab inimkonna üle, meie ühiskonna hierarhiate petlikkus ning mürgisus, emotsioonid, mis võtavad võimust kui lähisuhted kibedaks ja keeruliseks muutuvad. Album pärjati veebruaris aasta parima rockalbumi tiitliga ning Muse teenis oma karjääri teise Grammy auhinna.

Vägeva produktsiooniga ‘Drones’ tuur jõuab Baltikumi juunis, Riia kontsert toimub 16. juunil Arena Rigal.

Pressilõigud / uudised