Milky Chance

13.02.2018, Tallinna Kultuurikatel

13. veebruaril esineb Tallinna Kultuurikatlas Saksa ansambel MILKY CHANCE. Kontsert leiab aset bändi uue turnee “The Blossom Tour 2018” raames. Kontserdi erikülalisena astub üles USA laulja Conner Youngblood.

KONTSERT ON VÄLJA MÜÜDUD!

Milky Chance’i debüütalbum “Sadnecessary” salvestati väikeses iseehitatud kodustuudios ning anti välja enda plaadifirma Lichtdicht Records kaudu. Plaadist on saanud tõeline fenomen. Nii on näiteks selle esiksinglil “Stolen Dance” nüüdseks Youtube’is juba üle 320 miljoni vaatamise.  Põimides omavahel elegantseid kaasakiskuvaid elektroonilise muusika rütme akustilise kitarri kõla ning elava, küllusliku ja käreda vokaaliga, lõi Milky Chance oma ühemõtteliselt unikaalse stiili ning tänu avarale emotsionaalsusele loomingus on saanud endale väga laia kuulajaskonna.

Ansambli uus stuudioalbum “Blossom” nägi ilmavalgust 2017. aasta kevadel, säilitades muusikakriitikute sõnul loomingus kõike seda mille poolest sai Milky Chance kuulsaks, kuid samal ajal tuues sisse huvitavat muusikasegu, mis sulatab kokku nii elektroonilise, reggae kui ka folk-muusika elemendid. Uue kauamängiva ilmumisele pühendatud maailmaturnee nimega “The Blossom Tour” koosneb enam kui kuuekümnest esinemisest nii Ameerikas kui Euroopas. Eestisse jõuab Milky Chance 13. veebruaril 2018, esinedes Tallinna Kultuurikatlas. “Päeva lõpuks oleme õnnelikud kui inimesed avastavad meie muusika just iseenda jaoks ning tulevad meie kontserti lihtsalt nautima. See on meile puhas rõõm kui publik kuulab mõnda lugu ning seob selle omaenda kogemusega. Muusika tegemise juures on see kõige imelisem ning hea meelega edendame seda ka edasi”, lisasid Milky Chance liikmed.

Piletid on müügil Piletilevi internetipoes, Piletilevi müügipunktides, Circle K teenindusjaamades ja Selverites üle Eesti. 

Igasugused piletimängud, sealhulgas sotsiaalmeedia kanalites on ilma kontserdi korraldaja kirjaliku nõusolekuta rangelt keelatud.

Hind: 49 EUR

Pressilõigud / uudised