Michael Bublé

21.04.2012, Saku Suurhall

21. aprillil esines esmakordselt Eestis kolmekordne Grammy auhinna võitja, Kanada laulja MICHAEL BUBLÉ. Kontsert Tallinnas, Saku Suurhallis oli Michael Bublé ainsaks esinemiseks Baltimaades.

«The Crazy Love Tour» nimeline turnee, mille raames Michael Bublé 21. aprillil 2012 esmakordselt Eestisse jõudis, on suurim maailmatuur laulja karjääris ning on pühendatud tema ülieduka stuudioalbumi «Crazy Love» ilmumisele. Nimetatud album on jõudnud edetabelite esikohale Ameerikas, Suurbritannias, Austraalias, Kanadas, Itaalias ja Iirimaal. Uus turnee annab parima ülevaade Michael Bublé loomingust – kontserdil tulid esitamisele nii laulja enda hitid «Haven’t Met You Yet», «Everything» ja «Home» jpt, kui ka suurepärased tõlgendused sellistest ajatutest klassikalugudest nagu «Cry Me a River», «Stardust», «Georgia on My Mind» ja «You’re Nobody ‘til Somebody Loves You», mida tänasel päeval suurtel areenidel väga tihti ei kuule.

Uuele maailmaturnee mõeldes soovis Michael Bublé eemalduda tüüpilise Las Vegase kabaree stiilis etendusest, pakkudes pealvaatajatele intiimset teatraalset showd, mis oleks soe ja kutsuv. Lavakujundusega tegeles maailma üks tunnustatumaid lavakunstnike Mark Fisher, kes on varem töötanud Tina Turneri, The Rolling Stonesi, Peter Gabrieli, Pink Floydi ja U2ga ning on vastutanud kahe Olümpiamängu (Toronto 2006 ja Peking 2008) ava- ja lõputseremoonia eest. Tallinnas astus Michael Bublé  Saku Suurhalli lavale koos 13-liikmelese bändiga.

Galerii

Pressilõigud / uudised