Madonna

04.08.2009, Lauluväljak, Tallinn

4. augustil esines BDG kutsel Tallinna Lauluväljakul popkuninganna MADONNA.  Tallinna show oli MADONNA maailmaturnee «The Sticky & Sweet Tour» ainus kontsert Baltimaades.  Kontserdi erikülaline oli DJ PAUL OAKENFOLD.

Esmakordselt Balti riikides esinenud MADONNA andis 4. augusti õhtul Tallinna Lauluväljakul kahetunnise kontserdi. Esmakordselt Eesti ajaloos olid kõik piletid Lauluväljaku showle ette välja müüdud. Kokku jälgis suurejoonelist showd üle 70 tuhande pealtvaataja.

MADONNA külastas Eestit oma ülieduka maailmaturnee «The Sticky & Sweet Tour» raames. Kontserdi peaprodutsendi Peeter Rebase sõnul möödus kontsert suurepäraselt. «Mul on siiralt hea meel, et BDG poolt korraldatud järjekordne suvine suurkontsert korda läks. Kogu meie korraldustiim käitus väga professionaalselt ning sai MADONNA tuuri managemendi käest ka palju kiidusõnu. Näiteks ütles Madonna production manager, et Eestisse peaks saatma nii mõnestki teisest Euroopas riigist inimesi õppima. Oli näha, et ka Eesti publik ja naaberriikidest tulnud ligi 30 000 fänni jäid showga igati rahule. Siinkohal tahan ma tänada ka kontserdi suursponsorit A. Le Coqi ja kõiki meie toetajad, kes Madonna kontserdi toimumiseks oma panuse andsid.»

MADONNA Tallinna kontserti külastasid Eesti esileedi Evelin Ilves, Läti president Valdis Zatlers, Läti peaminister Valdis Dombrovskis ja Tallinna linnapea Edgar Savisaar.

MADONNA kontserdil Tallinna Lauluväljakul kõlas kokku 24 lugu. Esitlusele tulid nii viimase albumi «Hard Candy» palad kui ka lauljanna varasemad hitid nagu «Vogue», «La Isla Bonita», «Holiday», «Frozen» ja «Like a Prayer». Popikuningannat saatis laval paarkümmend tantsijat, taustalauljad ja kaks bändi. Kohe peale esinemist siirdus MADONNA Tallinna Lennujaama oma eralennukile.

MADONNA Tallinna kontserdi produtsendiks oli BDG koostöös Live Nation Global Touringuga
MADONNA Tallinna kontserti esitles A. Le Coq

Galerii

Pressilõigud / uudised