LP – Laura Pergolizzi

04.07.2018, Alexela Kontserdimaja

Juba 4. juulil esineb Alexela Kontserdimajas laulja ning laulukirjutaja Laura Pergolizzi ehk artistinimega LP.

AJAKAVA / SCHEDULE:
18:00 uksed / doors
19:00 Anett (est)
20:00 LP (us)
21:45 ürituse orienteeruv lõpp / curfew

Käes ukulele, kitarr või suupill, teravalt lõikavas hääles kõmisemas hing ja vaim – igal kontserdil jutustab alati stiilne LP oma emotsionaalset lugu. Muusika ei pea olema keeruline. Päeva lõpuks on oluline vaid ausus, kõigest arutust mitte välja tegemine ning võime saada peale igat kukkumist võimalikult kiirelt jalgele. New Yorgis sündinud pop-roki mässaja Laura Pergolizzi ehk LP lisab veelgi tabavamalt: “Ma mõtlen end lihtsalt Johnny Cashiks, et selle juraga hakkama saada ning kõigega toime tulla.”

Artistinimega LP on Laura juba üle viieteistkümne aasta muusikat teinud. Olles noorena häbelik oma võimsa hääle üle, julges ta lapsepõlves tihtipeale laulda vaid muruniiduki või tolmuimeja müra taustal. Lühema artistinime võttis Laura endale peale keskkooli lõppu ning äärelinnast New Yorki kolides. Ta on välja andnud neli stuudioalbumit, värskeim kauamängiv “Lost On You” nägi ilmavalgust 2016. aastal ning on toonud lauljatarile teenitud kuulsust. Samanimelisest palast on saanud tõeline hitt üle maailma. Lisaks oma soololoomingule on LP kirjutanud lugusid paljudele maailmastaaridele – teiste nimede seas on nii Rihanna, Christina Aguilera, Cher, Backstreet Boys, Rita Ora ja Leona Lewis.

LP kontserdil Tallinnas, Alexela Kontserdimajas, 4. juulil tulevad esitlusele laulja kuulsamad palad, sealhulgas “Lost On You”, “Tokyo Sunrise”, “Other People”, “When We’re High”, “No Witness”, “Muddy Waters”, “Tightrope”, “Into The Wild”.

Alates 12. aprillist kannab Solarise keskusega ühes majas asuv Tallinna kontserdimaja Alexela Kontserdimaja nime. Kõik muu jääb samaks – ilu ja hubasus ning otseloomulikult väga paljude muusika- ja teatrisõprade lemmiksaal, kus ka edaspidi toimub põnevaid üritusi.

Piletid on müügil Piletilevi internetipoes, Piletilevi müügipunktides, Circle K teenindusjaamades ja Selverites üle Eesti.

Igasugused piletimängud, sealhulgas sotsiaalmeedia kanalites, on ilma kontserdi korraldaja kirjaliku nõusolekuta rangelt keelatud.

Hind: 39 - 99 EUR

Pressilõigud / uudised