Lenny Kravitz

10.06.2008, Saku Suurhall, Tallinn

10. juunil esines Tallinnas kuulus Ameerika rokklaulja, helilooja, multiinstrumentalist, produtsent ja neljakordne Grammy auhinna võitja LENNY KRAVITZ. Muusik, keda kriitikud nimetavad «Jimmy Hendrixi mantlipärijaks», esitles Saku Suurhalli laval oma uut albumit «It Is Time For A Love Revolution», esitades ka oma parimaid rokipalasid.

LENNY KRAVITZi uus album «It Is Time For A Love Revolution» näitas kõige edukamat debüüti edetabelites artisti kahekümneaastase karjääri jooksul. Laulja viimase nelja aasta esimene stuudioalbum maandus esikohale Jaapanis, Argentiinas ja Šveitsis ning jõudis viie parima hulka USAs, Kanadas, Saksamaal, Prantsusmaal, Austrias, Hollandis ja Itaalias.

«Ma jumaldan seda albumit ja seda hinge, millega see on immutatud. Ma tunnen end justkui lapsena, kes mängib toas. Ja kõige tähtsam on see vabaduse tunne ja võimalus seda nautida,» räägib muusik. «Ma ei ole end nii vabana tundnud karjääri algusest saati – ma justkui avasin uue peatüki oma elus.»

Lenny Kravitz – mitmekordne Grammy auhinna võitja kategoorias «Best Rock Vocal Performance». See mainekas auhind omistati talle neli aastat järjest!

Uue albumi toetuseks suundus Lenny Kravitz pikale kaheaastasele maailmaturneele «Love Revolution Tour», mille raames jõudis ta teist korda ka Eesti pealinna. Esimest korda esines Ameerika laulja Tallinnas, A. Le Coq Arenal 2005. aasta suvel.

Lenny Kravitzi Tallinna kontserdi produtsendiks oli BDG koos Live Nationiga

Galerii

Pressilõigud / uudised