Kylie Minogue

23.02.2011, Saku Suurhall, Tallinn

23. veebruaril 2011 andis maailma kuumim pop-diiva Kylie Minogue esmakordselt Eesti publikule suurejoonelise kahetunnise etenduse Saku Suurhallis. Tallinna kontsert oli lauljatari uue maailmaturnee «Aphrodite – Les Folies Tour 2011» raames järekorras kolmas kontsert, mida oli Saku Suurhalli nautima tulnud üle 7000 inimese.

“Kontsert õnnestus väga hästi ja mul on siiralt hea meel, et saal oli rahvast täis. See show, mida Kylie eile Eesti publiku ette tõi oli võimas ja kindlasti on seda raske üle trumbata, “ lausus rahulolevalt BDG Music tegevjuht Eva Palm eile pärast õnnestunud kontserdit. Palmi sõnul nähti Kylie Eestisse toomisel pool aastat kõvasti vaeva ja täna saab rahuliku südamega tunnistada, et see vaev tasus end kuhjaga ära. “Järgmisena toome Eesti publikuni juba 18. märtsil Rootsi megastaari ROXETTE’i ning loodan, et ka sel kontserdil näeme Saku Suurhallis palju publikut”, loodab Eva Palm.

Kylie kontserdit oli Saku Suurhalli kuulama-vaatama tulnud üle 7000 inimese nii Eestist kui ka mujalt. Kylie show mitmetasandilise lava ülesehitus oli tehniliselt keerulisem kõigist seni maailmastaaride siseareenide suurte kontsertite tarbeks ehitatud lavadest. Juba selle südamekujulise poolde saali ulatuva suuruse tõttu oli saali mahtuvus võrreldes  tavakontserditega väiksem.

Tähtsa osa KYLIE showst mängisid veeatraktsioonid – kõrged mitmetasandilised purskkaevud, veejoad ja veekardinad, mis muutsid kogu etenduse seninägematuks ja panid publiku võimsalt kaasa elama.

Kylie esitas eilsel kontserdil 25 lugu, nii oma uuest albumist «Aphrodite» kui ka oma tuntumaid hitte läbi aegade, mis andsid publikule indu juurde ja panid tuliselt kaasa elama ja laulma. Esitusele tulid näiteks nii Spinning Around, Slow, I Should Be So Lucky, In my Arms kui ka kurikuulus All the Lovers.

Väga suure osa showst mängisid ka ligi 200 erinevat ja imeilusat kostüümi, mis kõik on spetsiaalselt tuuri jaoks loodud. Kylie enda lavakostüüme olid väljatöötatud kauaaegsete sõprade Itaalia moeloojate Dolce ja Gabbana poolt.

Popdiivat saatis laval  20-liikmeline tantsutrupp, õhuakrobaadid ning mitu taustalauljat, kes kõik kokku moodustasid suurejoonelise lavalise vaatemängu, mis ei jätnud ühtegi pealtvaatajat külmaks. “Publik kontserdi lõpuks elas võimsalt kaasa,” ütles Eva Palm ja jäi ise kontserdilelamusega väga rahule.

Galerii

Pressilõigud / uudised