Kylie Minogue

02.11.2014, Arena Riga, Riia

2. novembril esines Riias, Arena Rigal popdiiva Kylie Minogue. Austraalia lauljanna külastas Lätit uue maailmaturnee «Kiss Me Once Tour» raames. Kontsert oli Kylie kolmandaks esinemiseks Riias.

Kylie avaldas oma 12. stuudioalbumi nimega «Kiss Me Once» aasta alguses. Värske kauamängiva toetuseks siirdus popdiiva uuele maailmatuurile – kontserttuur sai alguse septembris Inglismaal, Euroopas esines staar 31 showga 15 riigis. Kylie enda sõnul sisaldas uue tuuri kava nii uusi lugusid kui ka kindlasti hästituntud hitte lauljanna pikast karjäärist, mis sai alguse 1987. aastal singliga «Locomotion».

Viimati külastas Kylie Balti riiki kolm aastat tagasi, esinedes «Aphrodite – Les Folies» showga ka Tallinnas. «See oli vaieldamatult üks ilusamaid ja tehniliselt keerulisemaid showsid, mida Saku Suurhallis näha sai,» rääkis Live Nation Baltics peapromootor Eva Palm. «Kylie on tuntud oma suurejooneliste teatraalsete live-etenduste poolest. Mäletan hästi, kuidas eesti publik oli vaimustuses vapustavatest lavadekoratsioonidest ja Dolce ja Gabbana poolt staarile loodud lavakostüümidest ning kuidas pealtvaatajad olid üllatanud, kui keset kontserti hakkasid Suurhalli laval tööle erivärvides mitmetasandilised purskkaevud ja veejoad. Kindlasti  pakub ka uue maailmaturnee show palju üllatusi, mida hetkel veel saladuses hoitakse. Mõlemad Kylie esinemised Riias aastatel 2008 ja 2011 olid välja müüdud ning mul on väga hea meel, et tänapäeva üks kuumemaid naislauljaid ja kohaliku publiku üks lemmik naisartistidest naaseb taas Baltikumi.»

Kylie Minogue esines 2. novembril Riias, Arena Rigal.

Hind: al. 39 EUR

Galerii

Pressilõigud / uudised