Korn

10.02.2008, Saku Suurhall, Tallinn

10. veebruaril esines Tallinnas esmakordselt nu-metal stiili rajaja – kuulus Ameerika bänd KORN. Saku Suurhallis astus koos Korniga lavale Ameerika rokkansambel FLYLEAF.

KORNi liikmete sõnul meeldib neile esineda suurtel lavadel ja uus Euroopa turnee jääb nu-metali austajatele kauaks meelde. «Me veetsime kogu suve Ameerikas suurel «Family Values» tuuril koos Evanescence, Atreyu, Flyleafi, Hellyeahi ja Triviumiga. Nüüd on aeg käsile võtta Euroopa, kus meil pole juba seitse aastat olnud ühtegi korralikku turneed. Jah, me käisime mandril, aga need olid üksikud esinemised või festivalikontserdid.

Oma karjääri koidikul käitusime küllaltki tobedalt, rääkides, et me ei armasta Euroopat. See oli kõik sellepärast, et me ei kujutanud ette, kuivõrd pühendunud on siinsed fännid ja kui rikas ajalugu on sellel maailmajaol. Nüüd oleme täiskasvanumad, saanud targemaks ja ootame kannatamatult kontserte, et pakkuda oma Euroopa austajatele kõike seda, mida nad on ära teeninud!» räägib ansambli laulja Jonathan Davis.

Rootsi industrial-metal-bändi Deathstars esinemine Saku Suurhallis jäi ära – bändi laulja vigastas vahetult enne lavale minekut jala.

KORNi Tallinna kontserdi produtsendiks oli BDG koostöös Welldone’iga

Galerii

Pressilõigud / uudised