Katie Melua

25.03.2014, Nokia Kontserdimaja

25. märtsil astus Nokia Kontserdimaja lavale maailmatuntud Gruusia juurtega Briti laulja KATIE MELUA. Esmakordselt Eestisse saabuv Melua esines Tallinnas oma esimese akustilise Euroopa turnee raames.

Gruusias sündinud ning Belfastis, Põhja-Iirimaal ja Surreys, Inglismaal üles kasvanud Katie Melua on tänapäeva üks armastatumaid naislauljaid. Tema esimene singel ilmus, kui ta oli vaid 18-aastane ning palast «The Closest Thing To Crazy» sai Briti edetabeli number üks. Sellest ajast on ta andnud välja kuus stuudioalbumit, tema plaate on müüdud enam kui üksteist miljonit eksemplari ning tema kontsertidest on võtnud osa üle miljoni inimese.

2013. aasta septembris nägi ilmavalgust Katie Melua uus stuudioalbum nimega «Ketevan», mis on ka Katie Gruusiapärane sünninimi. Katie unikaalne ja vapustav hääl, milles on muusikakriitikute sõnul aastate jooksul arenenud küpsust ja rikkust, jutustab uuel kauamängijal lugusid armastusest ja elust.

Tallinnasse saabus Katie Melua uue «Simplified» turneega. Tegemist oli Melua esimese akustilise Euroopa tuuriga, mille raames esines ta piiratud mahtuvusega hubastes esinemispaikades, luues pealtvaatajaga erilist õhkkonda ja kontakti. Nii avanes 25. märtsil Nokia Kontserdimajas publikul võimalus näha Katiet esinemas akustilisel moel, mil ta mängis lauldes kitarri, saateks vaid klahvpillimängija ja bassikitarrist. Tallinna kontserdil kuules laule nii Katie Melua uuelt plaadilt, kui ka tema tuntumaid palasid.

Galerii

Pressilõigud / uudised