Karl-Erik Taukar #2912

29.12.2017, Saku Suurhall

Selle aasta viimasel reedel, 29. detsembril, astub Saku Suurhalli lavale oma karjääri seni suurima kontserdiga Eesti üks populaarsemaid artiste KARL-ERIK TAUKAR.

Müügil on hea nähtavusega seisukohad, äärmiselt piiratud mahtuvusega fännitsooni pääsmed ning viimased premium-istekoha piletid.

Raadio Sky Plus muusikajuhi Vaido Panneli sõnul on omal imelisel moel Saku Suurhalli lava muutunud Eesti artistide jaoks üheks karjääri edukuse verstapostiks. “Karl-Erik Taukari jõudmine Suurhalli on asjade loomulik kulgemine, sest väiksemate lavade ees on fännid tervitanud teda juba mitu ringi. Teades Karl-Erikut olen kindel, et ta võtab seda väljakutset väga tõsiselt ja seal näeme, mis teda motiveerib, miks ta seda teeb ja miks teda nii kõrgelt hinnatakse. See kontsert saab olema võimas ja väärikas lõpp tänavusele Eesti popmuusika aastale,” ütles Pannel.

Peale “Eesti otsib Superstaari” saates osalemist on Karl-Erik Taukarist saanud hetke üks populaarsemaid artiste Eestis. Ta on avaldanud kaks stuudioalbumit ning võitnud kokku viis Eesti Muusikaauhinda kategooriates “Aasta Meesartist”, “Aasta Popalbum” ja “Aasta Album”.

Taukari show Saku Suurhalllis toimub koostöös kontsertfirmaga Live Nation. Kontserdil tulevad esitusele kõik laulja tuntumad palad. Lisaks on varuks ka mitmeid üllatusi.

Piletid Karl-Erik Taukari elu suurimale kontserdile on nüüd müügil Piletilevi internetipoes, Piletilevi müügipunktides, Circle K teenindusjaamades ja Selverites üle Eesti. Müügil on ka fännitsooni pääsmed, preemium-istekoha piletid ning Meet & Greet paketid.

Kontserdi esitleja on raadio Sky Plus.

Hind: 25 - 69 EUR

Pressilõigud / uudised