Jungle

06.11.2018, Rock Café

6. novembril esineb Tallinnas, Rock Cafes 70ndate funkist inspiratsiooni ammutanud neo-soul punt JUNGLE. Seitsmeliikmeline bänd võtab uue albumi „For Ever“ ilmumise järgselt ette maailmaturnee, jõudes hilissügisel ka Eestisse.

Kui modernset souli viljelev kollektiiv Jungle oma tegevusega viis aastat tagasi algust tegi, ei osanud keegi neist suurt midagi arvata. Kahe noore briti Tom McFarland ja Josh Lloyd-Watson juhtimisel saavutas grupp aga kiirelt tugeva jälgijaskonna, seda esialgselt küll rohkem oma omanäoliste muusikavideote poolest kui oma värvikast lähenemisest 70ndate funk muusikale.

Sügisel näeb ilmavalgust ansambli uus kauamängiv nimega “For Ever”. Kui Jungle’i debüütalbum oli justkui nende kujutlusvõime piire kompav teos, mis viis kuulaja ennenägematutesse kohtadesse, siis uus plaat on inspireeritud reaalsetest kogemustest ja paikadest, millest muusikud olid nii kaua unistanud. Nad pidid vahepeal ära käima, et jõuda taas koju. Kõik mis nad kaotasid armastuses, võitsid taas muusikas. “Selle albumi salvestamine on olnud paranemisprotsess meile kõigile,” selgitab Watson lähedase sõbra kaotust. “For Ever” on veel rohkem päris, veel sügavam ja kõrgustesse pürgivam, veel intiimsem ja ulatuslikuma haardega projekt.”

Piletid on müügil Piletilevi internetipoes, Piletilevi müügipunktides, Circle K teenindusjaamades ja Selverites üle Eesti.

Igasugused piletimängud, sealhulgas sotsiaalmeedia kanalites on ilma kontserdi korraldaja kirjaliku nõusolekuta rangelt keelatud.

Hind: 45 EUR

Pressilõigud / uudised