James Blunt

19.05.2018, Alexela Kontserdimaja

Laupäeval, 19. mail esineb taas Alexela Kontserdimajas maailma üks edukamaid sooloartiste, Briti laulja JAMES BLUNT. Muusik saabub Eestisse uue turnee “The Afterlove Tour” raames.

KONTSERT ON VÄLJA MÜÜDUD!

AJAKAVA:
18:00 uksed
19:00 Rasmus Rändvee
20:15 James Blunt
22:00 ürituse orienteeruv lõpp

James Blunt saavutas tõelise läbimurde muusikamaailmas 2004. aastal kaunite ballaadidega oma debüütplaadilt “Back to Bedlam”. Tänaseks päevaks on Blunti albumeid müüdud maailmas üle kahekümne miljoni eksemplari. Ta on pälvitud mitme muusikatööstuse auhindadega.

Oma viienda stuudioalbumi “The Afterlove” avaldas muusik 2017. aasta kevadel. “Veetsin tervelt kaks aastat uue materjali kallal, et luua plaat, mis oleks minu jaoks rohkem rütmikam ning mitte lihtsalt mina kitarril nukraid lugusid laulmas”, meenutab James Blunt. “Tavapäraselt kirjutan paarkümmend lugu ühe albumiga töötamise käigus, aga uue kauamängiva jaoks kirjutasin üle saja loo! Sain juba varakult aru, et ma tõesti naudin seda mida teen. See tundus suure sammuna edasiminek, kus sain kasutada ka oma nelja eelmise albumi kogemust. Arvan, et suutsin panna tõelise unistuste meeskonna kokku, kuhu kuulusid ka Ed Sheeran ja One Republicu laulja Ryan Tedder”, lisas ta. “Minu eelmised albumid on olnud kõik omavahel seotud ning pigem rohkem “lüüriliselt filtreeritud” aga uue albumi jaoks nii Sheeran kui Tedder on inspireerinud mind “päriselt” midagi ütlema”.

James Blunti uue stuudioalbumi ilmumisele pühendatud maailmaturnee “The Afterlove Tour” sai alguse Suurbritanniast. Selle raames külastab Briti muusik Eestit juba kolmandat korda – varem on Blunt maarjamaal esinenud aastail 2009 ja 2011. Tallinnasse jõuab laulja taas 19. mail esinedes Alexela Kontserdimaja laval. Kontserdi raames kõlavad palad nii Jamesi uuelt albumilt, singlid “Love Me Better” ja “Bartender” ning ka ülimaailmsed hitid, sealhulgas muidugi “You’re Beautiful”, “Goodbye My Lover”, “High”, “1973”, “Stay The Night” ja paljud teised. Esitusele tuleb ka Euroopas edetabeleid vallutanud ning koostöös Saksa DJ-produtsendi Robin Schulziga salvestatud hitt “OK”.

Alates 12. aprillist kannab Solarise keskusega ühes majas asuv Tallinna kontserdimaja Alexela Kontserdimaja nime. Kõik muu jääb samaks – ilu ja hubasus ning otseloomulikult väga paljude muusika- ja teatrisõprade lemmiksaal, kus ka edaspidi toimub põnevaid üritusi.

Piletid on müügil Piletilevi internetipoes, Piletilevi müügipunktides, Circle K teenindusjaamades ja Selverites üle Eesti.

Igasugused piletimängud, sealhulgas sotsiaalmeedia kanalites on ilma kontserdi korraldaja kirjaliku nõusolekuta rangelt keelatud.

Hind: 49 - 99 EUR

Pressilõigud / uudised