Gogol Bordello

19.05.2018, Rock Café

Laupäeval, 19. mail esineb Rock Cafés mustlaspunkansambel GOGOL BORDELLO eesotsas laulja Eugene Hütziga. Ameerika bänd naaseb Eestisse uue albumi “Seekers and Finders” esitlustuuriga, esitades Tallinnas lisaks ka ansambli suuremaid hitte.

AJAKAVA:
19:00 uksed
20:00 Mexican Institute Of Sound
21:10 Gogol Bordello
23:15 ürituse orienteeruv lõpp

Maikuus möödub täpselt neli aastat Gogol Bordello plahvatuslikust ning äärmiselt positiivsest ja energilisest esinemisest Tallinnas. On õige aeg taas selle kirkavärvilise ja ekstsentrilise üheksaliikmelise kollektiiviga kokku saada!

Gogol Bordello on veetnud viimased viisteist aastat vabastades seda energiat oma peadpööritavate kontsertide kaudu ning on sellega välja teeninud tunnustuse, kui “kõige kuumem üle maailma tuuritav muusikakollektiiv New Yorgist” (Billboard) ning “maailma kõige lärmakam live-bänd” (Rolling Stone). Nende ääretult energiat täis teatraalseid esinemisi on nautinud fännid kogu maailmas. Bändi pidev tuuritamine on viinud muusikuid praktiliselt igasse maakera nurka, andes neile võimaluse esineda ka selliste suurte festivalide põhilavadel nagu näiteks Roskilde, Rock am Ring, Coachella ja Lollapalooza. Gogol Bordello liikmed on tuuritanud ka Red Hot Chili Peppersi ja Madonnaga, esitades viimasega koos laval lugu “La isla Bonita / Lela Pala Tute”.

2017. aasta suvel ilmus bändi seitsmes kauamängiv nimega “Seekers and Finders” – plaat, mis muusikakriitikute sõnul näitab taas multikultuurse koosluse tippvormi. Tegemist on esimese plaadiga alates 2013. aastal ilmunud “Pura Vida Conspiracy” ning esimese Gogol Bordello albumiga, mille produtseeris Eugene Hütz ise. Uue albumi toetuseks rändab Gogol Bordello edukalt kontsertidega mööda maailma. Ning 19. mai õhtul maanduvad mustlaspunkarid taas Tallinnas, et anda veel üks unustamatu esinemine Rock Cafés.

Piletid on müügil Piletilevi internetipoes, Piletilevi müügipunktides, Circle K teenindusjaamades ja Selverites üle Eesti.

Igasugused piletimängud, sealhulgas sotsiaalmeedia kanalites, on ilma kontserdi korraldaja kirjaliku nõusolekuta rangelt keelatud.

Hind: 49 EUR

Pressilõigud / uudised