Ghostpoet

14.02.2018, Klubi Sinilind

14. veebruaril esineb Tallinnas klubis Sinilind kahekordne Mercury auhinna nominent, üks silmapaistvamaid Briti muusika eksperimenteerijaid GHOSTPOET.

Suvel naasis Ghostpoet (kodanikunimega Obaro Ejimiwe) neljanda stuudioalbumiga, mis kannab nime “Dark Days & Canapés” – plaadiga, mis dramaatiliselt toob esiplaanile jätkuva evolutsiooni Obarot, kui ühte kõige läbinägelikumat ja originaalsemat laulude kirjutajat.

Oma muusikas kombineerib Ghostpoet alternatiivset hip-hopi alternatiivse rokiga, lisades jazzi ja souli elemente, 90ndate post-punk rütme ja post-hardcore elemente väikese trip-hopi lisandiga. Live-karjääri jooksul on Obaro tuuritanud koos Metronomy ja Jamie Wooniga ning on esinenud sellistel festivalidel nagu Glastonbury, Sónar, Latitude, Secret Garden Party ja Bestival.

Tallinnasse jõuab Briti muusik 14. veebruaril, mil annab kontserdi klubis Sinilind.

Piletid on müügil Piletilevi internetipoes, Piletilevi müügipunktides, Circle K teenindusjaamades ja Selverites üle Eesti. 

Igasugused piletimängud, sealhulgas sotsiaalmeedia kanalites on ilma kontserdi korraldaja kirjaliku nõusolekuta rangelt keelatud.

Hind: 19 - 25 EUR

Pressilõigud / uudised