Future Islands

27.10.2017, Rock Café

Reedel, 27. oktoobril, esineb Tallinnas, Rock Cafes ansambel FUTURE ISLANDS. Ameerika sündipopi staar jõuab Eestisse esitledes oma uut stuudioalbumit. Erikülalisena astub lavale Ameerika ansambel Zack Mexico.

Future Islands usub tõelisesse armastusse. Nende muusika oleks justkui alati meiega olnud, sest nende lood räägivad meie enda eludest, olles soundtrackiks igale suurele lootusele, tärkavale mõistmisele ja murtud lubadustele, igale soojale embusele ning igale pimesi uskumisele. Viimase üheksa aasta jookul, mis on möödunud Future Islandi debüütplaadi ilmumisest, ei ole Baltimore’i kõige idealistlikum ja emotsionaalselt kaasahaarav trio koosseisus Samuel T. Herring (vokaal), William Cashion (bass, akustiline- ning elektrikitarrid) ja Gerrit Welmers (klahvpillid ja kitarr) mitte kordagi võtnud hoogu maha, jätkates kihutamast täiskiirusel ning säilitades imetlusväärse kvaliteeti oma loomingus.

Future Islands on praeguseks hetkeks avaldanud neli täispikka albumit – “Wave Like Home” (2008), “In Evening Air” (2010), “On the Water” (2011) ja “Singles” (2014). Aprilli alguses ilmub Future Islandi uus stuudioplaat nimega “The Far Field” – album, mis sai salvestatud koos Grammy auhinnavõitjast produtsendi John Congletoniga ning seda legendaarses stuudios Sunset Sound, kus loetamatu hulk staare, alustades ansamblist The Beach Boys ja lõpetades Prince’iga, on oma meistriteostega maha saanud.

Future Islandile meeldib tuuritada – oma karjääri jooksul on muusikud andnud üle tuhande kontserdi ning nüüd uue turnee raames saabub bänd esmakordselt ka Eestisse. Kontsert Tallinnas leiab aset 27. oktoobril Rock Cafes.

Piletid on müügil Piletilevi internetipoes, Piletilevi müügipunktides, Statoili teenindusjaamades ja Selverites üle Eesti. 

Hind: 49 EUR

Pressilõigud / uudised