Foo Fighters

21.06.2017, Lucavsala saar, Riia

Juba 21. juunil esineb Riias, Daugava jõe kaldal 2,5 tunnilise showga maailma üks suurimaid ja parimaid live-bände FOO FIGHTERS. Ameerika rokkansambel tuleb oma rohkem kui kaks kümnendit kestnud karjääri jooksul Baltikumi esmakordselt ning Riia show saab olema ka ainsaks kontserdiks Baltimaades. Kontserdil astuvad erikülalistena üles Biffy Clyro (UK), The Kills (US/UK) ning Elephants From Neptune Eestist.

AJAKAVA
16:00 väravad
18:30 Elephants From Neptune
19:30 The Kills
20:30 Biffy Clyro
22:00 Foo Fighters
00:30 ürituse lõpp

Alates omanimelise kauamängiva väljaandmisest aastal 1995, on Foo Fightersi albumeid müüdud maailmas üle kolmekümne miljoni eksemplari ning neli neist on pälvinud ka Grammy auhinna kategoorias “Parim rokkalbum” – “There Is Nothing Left to Lose”, “One by One”, “Echoes, Silence, Patience & Grace” ja “Wasting Light”. Hetkel bändi viimane stuudioplaat nimega “Sonic Highways” nägi ilmavalgust 2014. aastal. Kokku on bändi looming pälvitud üheteistkümne Grammy, nelja Brit Awards’i, kolme Kerrang! Awards’i ning lisaks veel mitme teise muusikatööstuse maineka auhinnaga.

Foo Fighters on tuntud oma staadionimõõtu maratonkontsertide poolest ning ka Riias lubavad Dave Grohl, Taylor Hawkins, Nate Mendel, Chris Shiflett ja Pat Smear rokkida laval vähemalt kaks ja pool tundi, tuues publikuni selliseid rokkhümne nagu „Everlong“, „Monkey Wrench“, „My Hero“, „Learn To Fly“, „All My Life“, „Best Of You“, „The Pretender“, „Walk“ jpt.

NB! Pakume fännidele mugavat võimalust külastada Foo Fightersi kontserti 21. juunil, 2017 Riias, Lucavsala saarel. Kontserdipäeval saab Tallinnast Riiga sõita ERIBUSSIGA ning kohe pärast kontserti sõidutatakse muusikasõbrad tagasi Tallinnasse.

Bussisõidu ajakava:
11:00 kogunemine Solaris Keskuse juures (Estonia post 1 peatumiskoht)
11:15 väljasõit Riia poole
13:00 peatus Pärnu bussijaamas
16:30 saabumine Riiga, Lucavsala saarele

00:45 kogunemine busside juures pärast kontserti
01:00 väljasõit Tallinna poole
04:30 paiku peatus Pärnu bussijaamas
06:15 paiku saabumine Tallinnasse – reisi lõpp Solaris Keskuse juures

Pileti ostmisel on võimalus valida reisi lähtepunkt – Tallinn või Pärnu. Eribussi pileti hind mõlema variandi puhul on sama ning sisaldab sõitu Eestist Lätti ning tagasi.

Piletid superkontserdile (seisu-, fännitsooni ja katusega VIP-tribüüni pääsmed) ning eribussile on müügil Piletilevi internetipoes, Piletilevi müügipunktides, Statoili teenindusjaamades ja Selverites üle Eesti.

Hind: 59 - 199 EUR

Pressilõigud / uudised