Ewert and The Two Dragons

22.03.2016, Saku Suurhall

Märtsis annab ansambel Ewert and The Two Dragons oma karjääri senise suurima soolokontserdi Saku Suurhallis Tallinnas. Draakonite võimsaima produktsiooni, heli- ning valguslahendustega kontsert toimub 22. märtsil, piletid on alates tänasest müügil Piletilevis.

Lõppev aasta on olnud Ewert and The Two Dragonsi jaoks produktiivne ning edukas. Aasta alguses andis plaadifirma Warner välja bändi kolmanda stuudioalbumi pealkirjaga “Circles”, tuuritati nii USAs kui ka Euroopas, anti mitu ülimenukat kontserti kodumaal ja naaberriikides. Värskeima albumi nimilugu sai novembris liigutava video ning vähem kui ühe päevaga müüdi välja viis järjestikust kontserti Von Krahlis.

Nüüd on draakonid otsustanud astuda sammu edasi ning bänd annab 22. märtsil karjääri esimese areeni-kontserdi Tallinnas, Saku Suurhallis. “Meile meeldib liikumine. Samamoodi nagu Good Man Downi plaadiesitlus kinos Sõprus ja kontserdid Nordea Kontserdimajas, esinemine Positivuse pealaval, on ka kontsert Saku Suurhallis väljakutse. Tahame ise jätkuvalt üllatuda ja proovida asju, mida varem ei ole proovinud. Eesmärk on pakkuda märtsis nii endale kui kuulajatele maailma kõige vingem muusikaline elamus, ei rohkem ega vähem,” kommenteerib bändi solist Ewert Sundja.

Ewert and The Two Dragons esineb Saku Suurhallis 22. märtsil 2016. Piletid on müügil Piletilevis.

Hind: al. €20

Pressilõigud / uudised