Europe

29.09.2015, Rock Café

29. septembril esineb Tallinnas, Rock Cafés rokkbänd Europe. Rootsi ansambel saabub septembris Eestisse oma uue maailmaturnee «War Of Kings World Tour» raames.

80ndate maailma üks edukamaid rokkbände Europe tuleb Eestisse esmakordselt. Pärast taasühinemist aastal 2003 on bänd välja andnud viis stuudioalbumit, ansambli uusim plaat nimega «War Of Kings» nägi ilmavalgust selle kuu alguses. Viimase kümnendi jooksul on Europe palju tuuritanud, andes sadu kontserte maailma erinevates paikades.

«Võtsime ette väga pika tee. Tahtsime taasluua bändi just kõige õigemal viisil. Pärast taasühinemist on see võtnud aega üle kümne aasta ning viinud meid lugematutele turneedele, kuid nüüdseks oleme lõpusirgel ning saame öelda, et oleme seda teinud just nii nagu tahtsime!»

Europe esineb Tallinnas koosseisus Joey Tempest (vokaal), John Norum (kitarr), Mic Michaeli (klahvpillid), John Leven (bass) ja Ian Haugland (trummid). Tallinna kontserdi raames kõlavad nii palad bändi uuelt kauamängivalt kui ka hitid nagu «The Final Countdown», «Rock The Night», «Superstitious» jpt.

Piletid hinnaga 39 eurot on müügil Piletilevi müügipunktides üle Eesti.

Hind: 39 EUR

Pressilõigud / uudised