Enrique Iglesias

29.04.2009, Saku Suurhall, Tallinn

29. aprillil esines taas Saku Suurhallis latiino superstaar Enrique Iglesias. Teist korda Tallinnas esinennud poptähe kontserdi käis vaatamas enam kui 8000 pealtvaatajat.

«Eelmine kord Eestis käies väideti mulle, et Eesti inimest on raske pidutsema saada; et eestlane on nii tagasihoidlik, vaoshoitud ja korralik. Juba siis oli seda raske uskuda. Aga täna sain ma kinnituse, et see on mingi imelik müüt: siinne publik on lihtsalt parim. Sain sellest aru hetkel, mil algasid lisalood – see rahvas lihtsalt rokib täiega! See oli palju parem kontsert kui eelmine kord!» Nii õhkas Enrique Iglesias pärast seda, kui oli näinud ja kogenud kolmapäeva õhtul Saku Suurhalli saabunud publiku rõõmuhüüdeid, pisaraid ja tormilist aplausi.

Oma avalooga «Can You Hear Me» tuhandete pealtvaatajate ette lavasügavusest rahva ette tõusnud artist ei jäänud kogu peo vältel põrmugi vaoshoituks. Lisaks selle, et ühel hetkel langesid taevast hõbedased paberhelmed, suutis täht publikut lummata ka sellega, et tõmbas lavale nii mõnegi neist endist: armunud noorpaari, pisipõnni ja tagatipuks noore neiu, kes ei tahtnud Enriquest vaat et enam kunagi lahti lasta. Ülejäänutel jäi vaid ahhetada ning, mis seal salata, paljudel hardusest nutmagi hakata.

Enrique Iglesiase Tallinna kontserdi produtsendiks oli BDG koostöös Live Nationiga

Galerii