Enrique Iglesias

01.12.2007, Saku Suurhall, Tallinn

30. novembril ja 1. detsembril esines Tallinnas tuntud Hispaania laulja ENRIQUE IGLESIAS. Mõlemad kontserdid olid eelmüügist välja müüdud. Kokku käis pop-muusika ajaloo ühte edukamat artisti Saku Suurhallis vaatamas ligi 12 000 inimest. Eesti showd olid artisti Euroopa turnee viimased.

Enne Tallinna sõitu külmetus laulja tõsiselt ja tema mänedžment oli tema hääle pärast väga mures. Seoses sellega võttis ettevalmistus lavaletulekuks mõlemal Saku Suurhalli kontserdil ettenähtust kauem aega. Aga nagu ütles pärast kontserti Iglesias ise, võimaldas publiku soe vastuvõtt tal unustada palaviku ja kõrivalu ning ta sai laval «täiega esineda».

Paljude arvates oli Enrique Iglesiase esinemine Tallinnas üks parimaid showsid, mis Eestis toimunud. Raadio Star FMi hommikuprogrammi saatejuhi Allan Roosilehe sõnul oli see üks aastate paremaid kontserte. «Isegi mitte seetõttu, et Iglesias oleks aasta parim laulja aga kontsert oli väga hea – valgusshow oli kindlasti üks ilusamaid, kidramehed olid suurepärased, taustalauljatele ka täis punktid. Ja tuleb tunnistada, et showmehena on Iglesias tunduvalt parem, kui lauljana. See oli päris mõnus, kuidas kontserdi meeleolud vaheldusid, nagu erinevad lavapildid ja sealjuures töö publikuga, see oli tõeline meistriklass. Eks selliseid intiimsemaid hetki on isegi Rolling Stonesi kontserdil (väike lava), Pinkil oli ka akustiline sett – see on selline must be värk aga Iglesiasel tuli see ikka kuradi hästi välja,» kommenteerib Roosileht.

Enrique Iglesias viibis Eestis kaks ööpäeva. Ta saabus Tallinna reedel, 30. novembril vahetult enne esimest kontserti. Laulja lahkus pealinnast pühapäeval, 2. detsembril pärast keskpäeva. Turnee lõpetamist tähistasid Enrique Iglesias ja tema meeskond Club Hollywoodis.

Enrique Iglesiase kontsertide produtsendiks oli BDG koostöös Welldone’iga

Galerii

Pressilõigud / uudised