Sir Elton John

19.12.2013, Žalgiris Arena, Kaunas

19. detsembril esines Kaunases, Žalgiris Arenal üks maailma populaarsemaid artiste, inglise laulja ja muusik, rüütel ja Briti impeeriumi ordeni omanik – söör Elton John. Mitmekordne Grammy auhinna võitja ja tänapäeva üks kõige edukamaid heliloojaid tuli Leetu koos oma rokkansambliga, et tähistada enda vapustava karjääri 40. aastapäeva.

Söör Elton John on juba mitu aastakümmet üks kõige populaarsematest esinejatest maailmas ning on läbi aegade üks kõige edukamatest lauljatest – 40aastase karjääri jooksul on tema poolt kirjutatud üle 500 loo, välja lastud 29 stuudio- ja 4 live-albumit ning müüdud rohkem kui veerand miljardit salvestist! Elton Johni uus stuudioalbum « The Diving Board» näeb ilmavalgust selle aasta sügisel.

Elton John – musikaalne rekordimees. Neljakümne aasta jooksul on tema lood figureerinud muutumatu eduga edetabeleis 40 parima hiti hulgas. Elton John suutis inglise muusikutest esimesena korrata legendaarse The Beatlesi edu – neli tema albumit sattusid üheaegselt kümne parima hulka Ameerika mandril. Elton Johnile kuulub ka unikaalne rekord singlimüügis – maailmakuulsat lugu «Candle in the Wind», mida ta esitas pärast printsess Diana traagilist hukku, müüdi maailmas 33 miljonit eksemplari.

1995. aastal sai Elton John Briti impeeriumi ordeni omanikuks ning 1998. aastal pühitses kuninganna Elizabeth II laulja rüütliks ja omistas talle tiitli «söör». Elton John on ka Laulukirjutajate Kuulsuste Halli ja Rock’n’rolli Kuulsuste Halli liige, kuuekordne Grammy auhinna võitja – sealhulgas unikaalse auhinna «Grammy Legend Award» omanik.

19. detsembril Kaunases, regiooni kõige uuemas ja moodsamas kontserdipaigas Žalgiris Arenal esitas Elton John show raames oma vapustava karjääri kuulsamaid lugusid.

Pressilõigud / uudised