Depeche Mode

27.07.2013, Vingis Park, Vilnius

27. juulil esines Vilniuses, Vingis Parkis ansambel DEPECHE MODE, kes on saavutanud kultusbändi staatuse kogu Euroopas ja Ameerikas. Leedu välikontsert sai olema Inglise trio ainsaks esinemiseks Balti riikides aastal 2013. Show leidis aset Depeche Mode’i uue maailmaturnee raames.

Tuuri esimene show leidis aset Iisraelis maikuu alguses. Leetu jõudis Depeche Mode 27. juulil 2013, et anda kontsert Vilniuses, Vingis Parkis.

BDG Musicu peapromootori Eva Palmi sõnul on Depeche Mode, keda loetakse üheks parimaks live-artistiks,  Baltikumis alati väga populaarne olnud. «Iga kontsert, mida see kultusbänd on viimase 14 aasta jooksul Eestis, Lätis ja Leedus andnud, osutus väga edukaks. Seekord otsustas ansambli mänedžment korraldada Baltikumi ainsa välikontserdi Vilniuses ning Eestisse 2013. aastal bänd kahjuks ei jõua. Samas olen veendunud, et Depeche Mode’i Eesti fännid ei pelga ette võtta reisi lõuna poole, mida nad juba korduvalt ka teinud on,» kommenteeris Palm.

2013. aasta kevadel nägi ilmavalgust ka Depeche Mode’i uus, 13. stuudioalbum. Üle kolmekümne aasta kestnud karjääri jooksul on ansambli plaate maailmas kokku müüdud üle 100 miljoni eksemplari. Mainekas ajakiri Q on paigutanud Depeche Mode’i bändide hulka, kes muutsid maailma.

Galerii

Pressilõigud / uudised