Depeche Mode

02.03.2014, Arēna Rīga, Riia

2. märtsil esines Riias, Arena Rigal kultusbänd DEPECHE MODE. Läti sisekontsert oli Inglise trio ainsaks esinemiseks Balti riikides aastal 2014. Show leiab aset Depeche Mode’i uue maailmaturnee «The Delta Machine Tour» raames.

Live Nation Baltics peapromootori Eva Palmi on Depeche Mode endiselt Baltikumis ülipopulaarne. «Üle pooleteise tuhande muusikasõbra, kes võttis ette kaugema reisi Eestist Leetu 2013. aasta suvel, on väga suur number, mis ületas kõik meie ootused. Depeche Mode’i loomingu austajad on tuntud oma lojaalsuse poolest ning Vilniuse kontsert tõestas seda veelkord täiel määral. Kahjuks ei satu bänd 2014. aastal Eestisse esinema, kuid usun, et ka Riiga minnakse hea meelega, sest Depeche’i uus show on seda väärt,» kommenteeris Palm.

Depeche Mode’i uude kavasse kuulusid nii lood bändi värskelt stuudioalbumilt «Delta Machine» kui ka ansambli tuntumad lood rohkem kui 30 aastat kestnud karjäärist – sh. «Personal Jesus», «Enjoy The Silence», «Never Let Me Down Again», «Walking In My Shoes», «I Feel You», «A Question Of Time», «Just Can’t Get Enough» jpt.

Galerii

Pressilõigud / uudised