Deftones

31.08.2011, Pirita kloostri varemed

31. augustil esines Eestis Ameerika bänd DEFTONES. Maailma alternatiivroki eliidi hulka kuuluv Deftones andis ainsa kontserdi Baltimaades Tallinnas, Pirita kloostri varemetes.

hideDEFTONES esines esmakordselt Eestis 2006. aasta juunis väljamüüdud kontserdiga Rock Cafés. «Tookord said piletid otsa loetud päevadega. Väga paljudel fännidel jäi kahjuks kontsert suure nõudluse tõttu siis nägemata. Nüüd aga oli taas kõikidel Deftonesi austajatel uus võimalus oma lemmikbändi näha,» – rääkis Tallinna kontserdi korraldaja BDG Musicu tegevjuht Eva Palm ning lisas: «Ja kuigi Deftonesi esialgne soov oli anda Tallinnas kontsert siseareenil, pakkusime meie omalt poolt välja Pirita kloostri varemed ning bändi mänedžment oli meie valikuga igati nõus. Olen veendunud, et sellise atmosfääriga toimumispaik andis kontserdile väärtust juurde. Deftones ja Pirita kloostri varemed sobisid omavahel väga hästi kokku ning need fännid,  kes kontserdile pääsesid, said suve lõpuks erakordse muusikalise elamuse».

Maailma üks tunnustatumaid alternatiivrokibände DEFTONES esines ainsa kontserdiga Baltimaades Tallinnas, Pirita kloostri varemetes 31. augustil oma maailmaturnee raames.

DEFTONESi Tallinna kontserti esitles ROCK Music

Galerii

Pressilõigud / uudised