Chris Rea

10.11.2017, Nordea Kontserdimaja

Reedel, 10. novembril, esineb Nordea Kontserdimajas Briti laulja, kitarrivirtuoos, rokiromantik ja bluusikuningas CHRIS REA. Sügise alguses ilmub Chris Real üle kuue aasta uus stuudioalbum nimega “Road Songs for Lovers” ning samanimelise Euroopa turnee raames külastab muusik ka Eestit.

KONTSERT ON VÄLJA MÜÜDUD!

Nii nagu ka kõik suured artistid, on Chris Rea alati jälginud omanäolist artistlikku visiooni, mis kuulub vaid ja ainult talle. Kuigi tema eeskujulik musikaalne väljund on praeguseks ajaks sügavalt sisse imbunud maailma rokkmuusika DNA-sse, saab kindlalt öelda, et tema olek on olnud justkui sädelev okas muusikatööstuse kõrval, mis on hoidnud teda pigem kõrvalise isikuna. Aegade jooksul on väheste žestide ja nappide sõnade meister Chris Rea arendanud välja ainuomase käekirja – tema muusika on jäänud puutumatuks isikupäratu masstoodangu maailmast, tema virtuoosne kitarrimäng, kordumatu “suitsune” hääletämber ning palju mõtteainet pakkuvad laulusõnad mõjutavad inimesi sõltumata muutuvatest muusikatrendidest.

Oma debüütalbumi “Whatever Happened to Benny Santini?” 1978. aastal avaldanud Rea tuntumate hittide hulka kuulvad teiste seas sellised lood nagu “Fool (If You Think It’s Over)”, “The Road to Hell”, “I Can Hear Your Heartbeat”, “Josephine”, “On the Beach”, “Driving Home for Christmas”, “Let’s Dance”, “Auberge”, “Looking for the Summer”, “Julia”, “I Just Wanna Be with You”, “And You My Love”.

Sellel sügisel naaseb Chris Rea uue albumi “Road Songs for Lovers”, mis on täis suurepäraseid rokiballaade – albumiga, mis toob esile tema rabava hääle ja pillimängimise meisterlikkuse ning kõige tipuks, suurepärase laulusõnade kirjutamise oskuse. Just kõike seda, mille järgi Chris Read kõige paremini tuntakse.

Muusiku sõnul armastab ta tuuritada väga, sest see on tema arvates maailma parim töö. Just esinedes tajub Chris publiku emotsioone vahetult. Uue albumi ilmumise puhul siirdub ta Euroopa turneele, mille raames esineb 10. novembril ka Tallinnas, Nordea Kontserdimajas, esitades lugusid nii uuelt kauamängivalt kui ka juba 40 aastat kestva karjääri parimal viisil kirjeldavaid hittpalasid.

Hind: 49 - 129 EUR

Pressilõigud / uudised