Chippendales

02.11.1999, Club Hollywood, Tallinn

Jahedal ja sombusel 2. novembri õhtul 1999.aastal astus Club Hollywoodis oma “World Tour 1999” raames üles esmaklassilist meelelahutust pakkuv showtrupp Chippendales.

Ameerikast pärit ja maailmas omal alal kindlalt esikohal olev show, mis on mõeldud just spetsiaalselt naistele. Õhtu oli täis sensuaalsust ja erootikat. Tuhat naist veetsid väga lõbusalt ja pööraselt oma aega võrreldes tavaliste argihallide sügisõhtutega ja said uue elamuse osaliseks. Chippendales’ide esinemisest saanud ülemaailmne, tuntud ja hinnatud show, mis tähendab nii põnevust, erootikat kui esmaklassilist kvaliteeti.

BDG kontsertagentuuri FBI poolt Tallinnasse toodud Chippendales tõi kaasaelajate ja vaatajateni kaheosalise showprogrammi, mille sisuks olid fantastiliste kostüümidega tantsud ja laulud. Show läbivaks teemaks oli ülistus tänapäeva pop-kultuurile, inspiratsiooni olid Chippendales’id saanud alates madruste teemast kuni James Bondini. Üllatuseks laulsid nad otse ja mitte sugugi halvasti tuntud hitte paremate poiste-bändide repertuaarist, mida paljud naised ka kaasa laulsid. Oma gruppi on nad valinud ainult parimad mehed, seda nii välimuse kui ka esinemisoskuse ja olemuse poolest. Mehi oli igat tüüpi, midagi iga naise ja tema fantaasiate jaoks. Visuaalse naudingu eest hoolitsesid lisaks meestele endile ja nende fantastilistele etteastetele ka Chippendales’ide oma valgus- ja helitehnikameistrid, kes Tallinnasse kaasa tõid terve veoautotäie kostüüme ja lavatehnikat.

Chippendales’id olid väga üllatunud ja vaimustatud Eesti naispubliku aktiivsusest ja julgusest. Nii ei kõhelnud hetkegi ükski lavale tantsule võetud tütarlaps, kas aidata hästitreenitud kehaga seksikal kaaslasel särk seljast või mitte. Kui aga publikusse lendas Chippendales’i enda seljast võetud pluus või valge sõrmkinnas, oli naiste eufooria ülisuur. Show lõpuosa oli täis pinget ja üleskruvitud emotsioone, mida saatis naiste kiljumine ja plaksutamine, nõudmaks Chippendales’e tagasi lavale. Pärast suurejoonelist showd oli kõigil naistel võimalus end koos Chippendales’idega ka jäädvustada lasta. Järjekord oli pikk, et saaks istuda hetkeks oma lemmiku põlvel ja teha mälestuseks pilt koos meestega, keda ei näe just iga päev. Lisaks sai osta Chippendales’ide ainulaadset kalendrit, mida müüakse vaid nende showdel ja muud Chippendales’ide logoga atribuutikat alates särkidest lõpetades stringidega.

Pärast showd pidutsesid Chippendales’id veel mõnda aega Club Hollywoodis, kus nende austajannad said neid ka silmast silma näha ja autogramme küsida. Tallinnast edasi sõitsid Chippendales’id oma “World Tour 99” raames Riiga ja Vilniusesse.

Pressilõigud / uudised